Patrizia Aryton: Płaszcze na sezon jesień-zima 2016/17

przez Balladine

Baby blue

Kolor baby blue opanował wybiegi! Tuż za nim plasuje się słodki róż. Ładne zestawienie ich w jednej stylizacji jest dość trudne. Prostsze, a przy tym gwarantujące dobre efekty, jest łączenie błękitu i różu z bielą oraz czernią, jak w przypadku propozycji Michaela Korsa.

2016_07_18_PatriziaAryton_plaszcze_i_kurki_na_sezon_jesien_zima_01_michael_kors

Camel

Płaszcz w jasnym odcieniu brązu, zaproponowany przez Patrizię Aryton, budzi miłe skojarzenia z klasycznymi prochowcami. Jest bardzo funkcjonalny: posiada dwie kieszenie i luźne klapy, które efektownie rozkładają się na piersiach. Sprawdzi się z chwilą nadejścia jesiennych chłodów. Nie boi się porównań nawet z projektami topowego domu mody Max Mara.

2016_07_18_PatriziaAryton_plaszcze_i_kurki_na_sezon_jesien_zima_02

Minimalizm

Minimalizm jest w cenie, o czym przekonują w tym sezonie tacy projektanci domu mody Escada. Prosta forma i monochrom zawsze się obronią. Pozwalają stworzyć elegancki, klasyczny look. W swojej kolekcji wykorzystała to także dyrektor kreatywna polskiej marki Patrizia Aryton – Patrycja Cierocka – Szumichora.

2016_07_18_PatriziaAryton_plaszcze_i_kurki_na_sezon_jesien_zima_03_escada
Wszystkie projekty marki Patrizia Aryton prezentujemy na Balladine pod tym adresem << kliknij tutaj >> Kurtkom i płaszczom z kolekcji jesień-zima 2016/17 warto się przyjrzeć z trzech powodów: są uszyte z najlepszych materiałów, ich krój wpisuje się w najnowsze modowe trendy, a nosząca je kobieta zyska nie tylko ciepłe okrycie, ale i prestiż, który idzie w parze z tą znakomitą polską marką.

zdjęcia z pokazów pochodzą ze strony vogue co.uk (Indigital)

Zostaw komentarz