Oversizowe płaszcze

przez Balladine

Nadchodzi wiosna i stoisz przed wyborem nakrycia wierzchniego. Sklepy pełne są różnego rodzaju kurtek i płaszczów w najróżniejszych kolorach i wzorach. Zastanawiasz się na jaki wybór postawić, aby wyglądać modnie i czuć się swobodnie? Pokuś się o oversizowy płaszcz, to właśnie w nim będziesz czuła się swobodnie, a Twoje ruchy nie będą skrępowane. Dodatkowo zakryje mankamenty Twojej figury i nada Ci modny wygląd, bo to właśnie oversizowe płaszcze będą hitem nadchodzącego sezonu.

Moda zatacza koło.

Wróciła bowiem moda na płaszcze w formie geometrycznej, gdzie linia ramion jest zaokrąglona i schodzi niżej, kołnierzyk przybrał duże rozmiary, a talia zniknęła pod nadmiarem materiału. To właśnie te czynniki stworzyły ciekawą, stylową i wygodną całość.

Inne_00101. Płaszcz Drochlińska >> 02. Płaszcz Kortas >> 03. Płaszcz Caha >> 04. Płaszcz Vivero >> 05. Płaszcz Bialcon >>

Dla kogo?

Oversizowe płaszcze nie będą dobrym rozwiązaniem dla osób o pełniejszych sylwetkach, gdyż poszerzają optycznie, a nie chcemy przecież ubraniem dodawać sobie kolejnych kilogramów. Idealnie natomiast będą prezentowały się na osobach szczupłych i wysokich. Taki płaszcz można zestawić z wąskimi spodniami i butami na obcasie, albo z trampkami czy motocyklówkami. Jeśli chcemy założyć sukienkę lub spódnicę, dobrze, aby była ona tej samej długości co nakrycie wierzchnie. Całość możemy uzupełnić dodatkami, kapeluszem, czy torebką. To właśnie te dodatki sprawią, że w oversizowym płaszczu będziesz wyglądać sexy. Warto zainwestować w takie okrycie, gdyż pasuje ono do większości stylizacji i bardzo ładnie łączy się z wszelkimi dodatkami.

Zostaw komentarz