Róż – kolor XXI w.

przez Balladine

Inne_002
Przyjrzyjmy się dokładniej tonacji tej barwy. Mówiąc, że coś jest różowe możemy mieć na myśli zarówno intensywny kolor dojrzewających malin, jak i energetyzującą fuksję. Różowy jest burgund prześwitujący zza ścianek kieliszka i rozkwitający kwiat piwonii. Na końcu palety znajdują się również dużo spokojniejsze, zgaszone kolory. To bogactwo barw umożliwi każdemu znalezienie wśród nich czegoś idealnego dla siebie.
Róż daje też możliwość tworzenia stylizacji o różnorodnym charakterze. Jeśli któryś z pastelowych odcieni połączymy z beżem lub bielą uzyskamy niezwykle romantyczny i subtelny efekt. Intensywniejsze kolory, takie jak fuksja skontrastowane z równie nasyconą barwą stworzą odważną i modną kombinację. Kolor malinowy wyjątkowo dobrze wygląda z granatem. Jest to świetna alternatywa dla łączenia różu z czernią.

Inne_00101. Żakiet Emoi >> 02. Sukienka De Facto >> 03. Spódnica Ankar >> 04. Żakiet Kumi >> 05. Sukienka Lilu >>

Odcieni różowego jest tak dużo, że można też korzystać wyłącznie z nich i łączyć je ze sobą nawzajem. Dodatki w kolorze głębokiego różu skutecznie ożywią brunatno-różową sukienkę. Nie jest to propozycja tylko dla Elle Woods, znanej ze swojego upodobania do tego koloru. Ubrana od stóp do głów na różowo wcale nie musisz wyglądać infantylnie. Sięgaj śmiało po różowe ubrania i dodatki. Efekty mogą być zaskakujące!

Zostaw komentarz