Pepitka – na wybiegach światowych projektantów

przez Balladine

Miu Miu

Twórcy Miu Miu zrezygnowali z klasycznej, biało-czarnej pepitki na rzecz jej delikatniejszej wersji utrzymanej w różnych odcieniach brązu, błękitu i zieleni. Kolorowa pepitka zdobiła głównie płaszcze, ale czasami pojawiała się także na spódnicach.

pepitka_na_wybiegach_swiatowych_projektantow_2

Acne

Również w ostatniej kolekcji Acne można się natknąć na kolorową pepitkę. Barwy są jednak zdecydowanie bardziej wyraziste (kontrast kobaltu i czerni) a skala wzoru większa. Duża, nieregularna krata świetnie prezentuje się na obszernych pelerynach i płaszczach oversize.

pepitka_na_wybiegach_swiatowych_projektantow_3

Carolina Herrera

Carolina Herrera postanowiła udowodnić, że łączenie wzorów wcale nie musi być równoznaczne z modową wpadką. Bazując na delikatnej, spójnej kolorystyce stworzyła elegancki komplet ozdobiony pepitą i zygzakami, przełamanymi przez czerwony koronkowy akcent. Całość, choć odważna powinna odnaleźć się także w modzie ulicy.

pepitka_na_wybiegach_swiatowych_projektantow_4

Ermanno Scervino

Projektant bazował na pepitce w jej najbardziej podstawowej wersji. Zamiast kolorem bawi się skalą wzoru w ramach jednego projektu. Zachwycił nas zwłaszcza dopasowany w talii płaszcz, którego zewnętrzna strona została ozdobiona drobną, czarną pepitką na białym tle, a wnętrze wykończono tym samym deseniem w odwróconej kolorystyce i większych rozmiarach.

pepitka_na_wybiegach_swiatowych_projektantow_5Żakiet Click >> Bluzka Duet Woman >>

źródło zdjęć: vogue.co.uk

Zostaw komentarz