Romantyczne bluzki w kwiaty

przez Balladine

Jak dobrać wielkość wzoru?

Bluzki w kwiaty mogą nosić kobiety o każdej figurze. Ważne jedynie, aby dopasować do sylwetki ich krój i wielkość deseni pojawiających się we wzorze. Drobne i niskie osoby najlepiej będą wyglądały w bluzkach w małe kwiaty, ponieważ zbyt duże mogą optycznie skrócić sylwetkę. Natomiast panie w większym rozmiarze powinny wybierać wzory średniej wielkości, które nie rzucają się w oczy – zbyt małe kwiaty mogą poszerzyć, a zbyt duże – uwydatnić konkretne mankamenty figury. Dla puszystych bezpieczny będzie także wybór nieco rozmytych deseni.

Z czym zestawić bluzkę w kwiaty?

Bardzo ważne, aby w jednej stylizacji nie mieszać ze sobą kwiatowych i geometrycznych wzorów. Bluzki w kwiaty będą wyglądały doskonale w towarzystwie gładkich spodni lub spódnic. Jeśli jesteś odważna, możesz postawić na kwiatowy total look, wkładając ubrania w tym samym deseniu od stóp do głów lub mieszając kwieciste printy.

Bluzki_00101. Bluzka Tova >> 02. Bluzka Bialcon >> 03. Bluzka Ankar >> 04. Bluzka Tova >> 05. Bluzka Bialcon >>

Bluzki na specjalną okazję

Kwiatowe motywy świetnie sprawdzą się nie tylko w klasycznych codziennych, biurowych i wieczorowych strojach. Bluzki w kwiaty mogą stać się doskonałym uzupełnieniem drapieżnego, rockowego looku. Ciekawą odmianą imprezowej stylizacji może być także zestawienie z kwiecistą bluzką koszulową. Bluzek z takimi motywami szukaj w kolekcjach: Bialcon, Duet Woman, Click oraz Ankar.

Zostaw komentarz