Romantyczne bluzki wizytowe z baskinką

przez Balladine

Baskinka w nowej odsłonie

Bluzki wizytowe z charakterystyczną falbanką w najnowszych kolekcjach różnią się od tych, prezentowanych w poprzednich latach. Baskinki zdobione są przeszyciami, plisami, a nawet koronką. Często falbanka wykonana jest z innego materiału niż reszta bluzki lub kontrastuje kolorem z jej górną częścią. W sklepach będzie można znaleźć także modele bluzek wizytowych z talią dodatkowo podkreśloną paskiem.

Bluzki_001

01. Bluzka Depare >> 02. Bluzka Click >> 03. Kopertówka Balladine >> 04. Spódnica Sobora >> 05. Spódnica Rabarbar >>

Jak bluzka z baskinką kształtuje sylwetkę?

Wydawałoby się, że baskinka przeznaczona jest jedynie dla kobiet o figurze modelki. Nic bardziej mylnego. Dobrze dobrana baskinka przede wszystkim pomaga nadać sylwetce kształt klepsydry. Odcięcie ponad falbaną podkreśla talię, a luźny dół bluzki wizytowej skutecznie ukrywa brzuszek i zbyt masywne uda.

Skomponuj modną stylizację

Stylizacje z bluzkami z baskinką trzeba planować bardzo przemyślanie, ponieważ z łatwością można zaburzyć proporcje ciała – bluzki wizytowe tego typu optycznie wydłużają tułów i skracają nogi. Dlatego, żeby uniknąć tego niepożądanego efektu, najbezpieczniej jest skomponować baskinkę z rurkami i wysokimi butami. Można również zestawić tę bluzkę wizytową z obcisłą mini lub krótką rozkloszowaną spódniczką. Ciekawie będzie się prezentowała także ze zwiewnymi szortami.

Zostaw komentarz