Spódnice w kropki

przez Balladine

Rozkloszowana spódnica za kolano

Najmodniejszy krój lata to spódnica w kropki z podwyższonym stanem. Najczęściej w sklepach można dostać ją w wersji za kolano, jednak modne są także te w odsłonie mini i maksi. Z uwagi na wysoki, podkreślający talię stan, spódnice w kropki w stylu retro wyglądają dobrze z delikatną bluzką lub topem noszonym pod spód. Look warto uzupełnić paskiem oraz butami na koturnie, szpilkami lub sandałami na wysokim obcasie.

Spodnice_w_kropki01. Spódnica Bialcon >> 02. Spódnica De Facto >> 03. Spódnica Bialcon >> 04. Spódnica Click >> 05. Spódnica Redi Fashion >>

Modne zestawienia kolorystyczne

W tym sezonie spódnice w kropki nosimy przede wszystkim w wersji black & white. Modne są jednak także zestawienia granatu z bielą, pudrowego różu z czernią, czerwieni z bielą i błękitu z czernią.
Spódnice w kropki najbezpieczniej jest łączyć z jednokolorowymi bluzkami – latem szczególnie pożądana jest biel. Trendy jednak pozwalają także na komponowanie ze sobą wzorów, dzięki czemu możesz tworzyć zwariowane stylizacje, w których spódnicę w kropki połączysz z bluzką lub żakietem w kwiaty, kratę lub panterkę.
Modne spódnice w kropki znajdziesz w ofertach Bialcon, De Facto, Redi Fashion i Click.

Spodnice_w_kropki2

Kropki pokochały gwiazdy

Szał na ubrania w kropki panuje już od kilku sezonów. Nic dziwnego, że w ostatnim czasie kropki niejednokrotnie w swoich lookach wykorzystały gwiazdy. Stylizację z tym wdzięcznym wzorem zaprezentowały m.in. Cameron Diaz, księżna Kate czy Anna Mucha.

źródła zdjęć: llecanada.com, alliedaily.com, le21eme.com

Zostaw komentarz