Spódnice z rozcięciem

przez Balladine

Spódnice z rozcięciem można nosić niezależnie od wieku. Złotą zasadą jest jednak to, że im więcej lat – tym mniejsze rozcięcie. Bez obawy możesz nosić długie, zwiewne spódnice z lekkiego materiału, ale też te eleganckie, za kolano, w zestawieniu z żakietem czy odważne mini. Istnieje ogromna dowolność w doborze fasonu i tekstury. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Spodnice_z_rozcieciem01. Spódnica Click >> 02. Spódnica Modesta >> 03. Spódnica SU >> 04. Spódnica Bialcon >> 05. Spódnica Rabarbar >>

Spódnica z rozcięciem idealna dla Ciebie

Kobiety lubiące casualowy styl mogą eksperymentować z długimi spódnicami z bawełny dresowej. Mogą być one obcisłe lub lejące. W połączeniu z fantazyjnymi trampkami i luźnym topem będą doskonałą stylizacją na co dzień. Jeśli posiadamy zgrabne łydki i kolana to pazura dodadzą nam dopasowane spódnice z rozcięciem do połowy uda. Jeśli to nie jest naszą mocną stroną, lepiej wybrać te lekkie, zwiewne i dłuższe. Bardzo wygodne, polecane dla zabieganych są spódnice na gumkę w pasie i z rozcięciem – luźne, przewiewne, mogą być z halką, gdy są z cieńszej tkaniny. Na rynku jest wiele spódnic z suwakami z boku, przodu lub z tyłu. Istnieje też wiele rozporkowych opcji – duże, mniejsze, z boku, z tyłu, na środku, jedno lub kilka rozcięć. Kobiety o zgrabnej sylwetce często wybierają te o asymetrycznym kształcie. Dla osób tęższych wskazane są spódnice z rozcięciem subtelnym, zazwyczaj jednolite lub w roślinne desenie.
Wielkość rozcięcia narzuca nam również okazja, na jaką się ubieramy, np. do biura niestosowne będzie zbyt duże rozcięcie, ale już na wieczorne wyjście jak najbardziej.

Zostaw komentarz