Cotton Club – duża polska marka jest już w Balladine!

przez Balladine

W trosce o design

Ubrania Cotton Club zaprojektowane są bardzo przemyślanie, w trosce o najdrobniejsze szczegóły. Ich design wyróżnia się na tle innych marek – kolekcje zachwycają pomysłowością, elegancją i uniwersalnym krojem, który doskonale dopasowuje się do sylwetki. Są to ubrania adresowane przede wszystkim do kobiet młodych, które lubią inspirującą odzież tworzoną z nutą artystycznej wyobraźni. Oferta marki jest bardzo bogata – wystarczy tylko wspomnieć, że każda kolekcja obejmuje ponad 400 różnych wzorów!

Cotton_Club01. Sukienka Coton Club >> 02. Sukienka Coton Club >> 03. Sukienka Coton Club >> 04. Sukienka Coton Club >> 05. Sukienka Coton Club >>

Wiosna/lato 2015

W najnowszej kolekcji Cotton Club dominują modne pastele, kwiatowe printy i eleganckie czernie. Znajdziesz w niej wiele wzorów sukienek o długości przed kolano, doskonale nadających się do biznesowych stylizacji. Obok nich projektanci przygotowali linię topowych w tym sezonie kombinezonów, spodni o długości 3/4 i rozkloszowanych spódnic.
Przeglądając najnowszą ofertę marki, warto zwrócić uwagę na printy, które tworzą oryginalne zestawienia kolorowych pasów i motywów kwiatowych.

Cotton_Club201. Sukienka Cotton Club >> 02. Sukienka Cotton Club >> 03. Sukienka Cotton Club >> 04. Sukienka Cotton Club >> 05. Bluzka Cotton Club >>

Ubrania, które można łączyć

Wszystkie kolekcje Cotton Club powstają w trosce o to, aby ubrania były uniwersalne i pozwały łączyć się w różnorodne stylizacje. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wykorzystasz je przy wielu okazjach. W ofercie marki znajdziesz odzież w rozmiarach od 34 do 46 oraz dostosowaną do dwóch rodzajów wzrostu.

Zostaw komentarz