Spodnie damskie 2015

przez Balladine

Czy znasz już culottes?

To zdecydowanie najmodniejsze spodnie damskie w 2015 roku! Culottes to szerokie, eleganckie spodnie z wysokim stanem o długości za kolano. Lansują je najwięksi światowi projektanci – znajdziecie je choćby w kolekcjach Giorgio Armaniego i Haidera Ackermanna.
Culottes nosimy w sportowych i biznesowych stylizacjach, koniecznie w zestawieniu z wysokimi butami. Planując look z nimi w roli głównej, pamiętaj, że długość zakrywająca kolana jest dość niewdzięczna – optycznie skraca nogi – dlatego stylizacje z tymi spodniami da
mskimi w 2015 roku trzeba planować bardzo rozważnie.

Dzwony znowu w modzieSpodnie_001

To wiadomość, która z pewnością ucieszy wiele kobiet, które uwielbiają rozszerzane spodnie damskie. W 2015 bez obaw możecie wyjąć z szafy dzwony. W tym sezonie modne są te z bardzo szerokimi nogawkami w beżach, pastelach i jeansie – koniecznie w stylu lat 70. Trzeba jednak pamiętać, że pojawienie się dzwonów to jedynie jeden z modnych trendów. W wiosennych kolekcjach nadal królują rurki i cygaretki.
Modne spodnie damskie 2015 mogą być gładkie lub wzorzyste. Wiele propozycji z wybiegów to prawdziwe dzieła sztuki, w których główną rolę odgrywa print lub interesujące zestawienie materiałów – np. skóry i jeansu. Modnych spodni damskich 2015 szukaj w kolekcjach: Tova, Bialcon, Depare i Modesta.

Zostaw komentarz