Sukienka dresowa – szara

przez Balladine

Dresowa? Co to właściwie znaczy?

Połączenie słowa sukienka i drugiego – dresowa, na pierwszy rzut oka może się gryźć. Sukienki są zazwyczaj eleganckie, bardzo kobiece, podkreślają i modelują sylwetkę, odsłaniają nogi i świetnie prezentują się z wysokimi butami. Zupełnie inaczej jest z dresem. Dres ma jedną zasadniczą cechę – ma być wygodny. Jeśli jesteś bardziej odważna, być może zdarzyło Ci się wcześniej stworzyć jakąś ciekawą stylizację zawierającą w sobie np. dresowe spodnie. Nie oszukujmy się, zwykle jednak wkładasz go, kiedy wybierasz się na siłownię albo krzątasz się po swoim mieszkaniu. W jaki sposób można połączyć elegancję sukienki i wygodę sportowego stroju? Właśnie takim połączeniem są sukienki dresowe w szarym kolorze. Nawet jeśli brzmi to dziwnie, dokładnie tak jest.

Sukienki_00101.Sukienka De Facto >> 02.Sukienka Tova >> 03. Sukienka De Facto >> 04. Sukienka Rabarbar >> 05. Sukienka SU >>

Szara sukienka dresowa

Będzie odpowiednia dla każdej kobiety, która chce wyglądać szykownie, a przy okazji zachować maksymalną swobodę. Jest to wydanie eleganckie, którym okraszony został styl sportowy. Dostępne są one w różnych kolorach, ale to właśnie szare wydają się być najlepszym wyborem tej wiosny. Dlaczego? Są niezwykle uniwersalne i dają szerokie pole do wyboru dodatków, przy których można zaszaleć z kolorami. Dodatkowym atutem takiej sukienki jest to, że sprawdzi się ona idealnie w połączeniu zarówno ze sportowymi trampkami, jak i szpilkami. Możesz ją założyć zarówno na zakupy, spacer, jak i na bardziej oficjalne spotkania. To od Ciebie zależy, jaki charakter jej nadasz.

Zostaw komentarz