Spodnie dżinsowe damskie – dopasuj krój do figury

przez Balladine

spodnie_dzinsowe_damskie_201. Spodnie Click >> 02. Spodnie Rocks >>

Seksowna klepsydra

Cechami rozpoznawalnymi klepsydry są wąska talia, obfity biust i okrągłe pośladki. Idealne spodnie dżinsowe damskie dla pań o takiej sylwetce to te z wysokim stanem. Uważaj – biodrówki mogą płatać Ci figle i odsłaniać przy kucaniu i siadaniu te części ciała, które wolałabyś zakryć. Masywne uda i biodra zrównoważysz, wybierając spodnie dżinsowe damskie z rozszerzanymi nogawkami.

Jabłko – wyeksponuj zgrabne nogi

Masz krągły brzuszek i obfite biodra, a w stylizacjach musisz podkreślać talię? Jeśli jesteś typem jabłka, wyeksponuj swój atut – piękne nogi. Wybieraj spodnie dżinsowe damskie z obcisłymi nogawkami. Szczególną uwagę zwróć także na modele wyższe z tyłu i kończące się z przodu na wysokości pępka – taki krój pomoże Ci wymodelować sylwetkę.

spodnie_dzinsowe_damskie_301. Spodnie My Manifesto >> 02. Spodnie My Manifesto >>

Ponętna gruszka

Sylwetkę przypominającą gruszkę wyróżniają krągłe biodra i uda idące w parze z wąską talią i ramionami. Spodnie dżinsowe damskie dla pań o takiej figurze powinny zrównoważyć proporcje sylwetki. Aby tego dokonać, wybieraj modele z klasycznym stanem i prostymi nogawkami.

Szczupły prostokąt

Twoja figura przypomina sylwetkę legendarnej Twiggy? Oznacza to, że jesteś prostokątem. W sklepach szukaj obcisłych spodni dżinsowych damskich typu rurki. Najlepsze będą te z obniżonym stanem, które optycznie zaokrąglą pośladki.

spodnie_dzinsowe_damskie01. Spodnie Tova >> 02. Spodnie Rocks >>

 

Modnych spodni dżinsowych damskich szukaj w kolekcjach: Tova, Rocks, Click, Rabarbar i My Manifesto.

Zostaw komentarz