Styl inspirowany naturą

przez Balladine

Ostatnio pisaliśmy o najważniejszych trendach na jesień – zimę 2014/2015. Dzisiejszy wpis o jednym z nich, który od dawna wpisuje się w modę, a mianowicie kwiaty. Zaraz po pastelach, to jeden z bardziej promiennych i świeżych trendów. Niektórym może kojarzyć się wyłącznie z wiosną i latem, aczkolwiek jesienią kwiatów też nie zabraknie.

Projektanci przenieśli ubrania, które bezapelacyjnie modne są latem, na zimniejsze pory roku. Może to być idealny sposób na ocieplenie zimnej aury, która niedługo nas czeka. Karl Lagerfeld, który kieruje obecnie włoskim domem mody Fendi, do kożuchów przypiął trójwymiarowe kwiaty.

Trend ten bardzo dobrze wygląda, gdy połączymy go z bardzo prostymi rzeczami. Na jesień idealnie będzie wyglądać z prostym, klasycznym, jednokolorowym płaszczem. Świetnie wygląda również jako cała stylizacja, a mianowicie spodnie w kwiecistą łączkę z marynarką w tym samym wzorze.

Nie zabraknie sukienek w kwiaty w soczystych kolorach, a także tych w stylu vintage. Znajdziemy równie bluzy z ciekawymi motywami inspirowanymi naturą, które idealnie będą sprawowały się w chłodne, jesienne wieczory.

styl inspirowany naturą
Sukienka w kwiaty Bialcon >> Sukienka w róże Click >>

 

styl inpirowany naturą
Sukienka z grafiką lasu Rabarbar >> Bluzka z motywem pejzażu Bialcon >>

 

W takim wydaniu jesień i zima wcale nie są takie straszne, a kwiaty na ubraniach rozświetlą niejedną stylizację. Osoby, które nie do końca czują taki klimat, z pewnością wybiorą inny wiodący trend tego sezonu. Bardzo modne będą klasyczne szarości, militarne zielenie, a także niezawodna klasyka w postaci biało-czarnej geometrii

Zostaw komentarz