Sukienka koktajlowa

przez Balladine

Jak wygląda sukienka koktajlowa?

Klasyczna sukienka koktajlowa jest znacznie krótsza od typowej sukni wieczorowej. Najpopularniejszy fason powinien mieć przylegającą do ciała górę i rozkloszowany dół. Są również sukienki koktajlowe z krótkim rękawem lub na ramiączkach. Bardzo często wykonane są z różnych materiałów, a niektóre mają nawet w sobie elementy koronki lub tiulu. W tych sukienkach każdy wzór jest dozwolony. Ze względu na ich uniwersalność, mogą być w jaśniejszych lub ciemniejszych kolorach, w zależności na jaką okazję potrzebujemy ją założyć.

Kiedy zakładać sukienkę koktajlową?

Sukienka koktajlowa to jeden z większych hitów sezonu wiosenno – letniego. Sukienki tego rodzaju są eleganckie, ale mniej zobowiązujące, aczkolwiek nadal nadają się na wieczorne lub bardziej oficjalne wyjścia, kiedy to sytuacja wymaga od nas eleganckiego ubioru. Sukienki te są dużo lżejsze i przede wszystkim krótsze od sukni wieczorowej i w większości sięgają do łydek. Sukienka koktajlowa nadaje się zarówno na formalne spotkanie w ciągu dnia, na spotkanie z przyjaciółmi i na wszelkie inne okazje tego typu. Tak naprawdę są one uniwersalne pod każdym względem.

Co do sukienki koktajlowej?

Warto jest wybrać odpowiednią dla swojej figury sukienkę koktajlową, która będzie uniwersalna i będziemy mogły założyć ja na różnego rodzaju okazje. Czasem wystarczy dobrać do niej niezbędne dodatki w postaci butów, torebki oraz biżuterii i całkowicie możemy zmienić jej charakter – z pracowniczej na wieczorną kreację. Warto również zaopatrzyć się w marynarkę lub żakiet, kiedy wybieramy się na formalne spotkanie.

 

Sukienka koktajlowa
Sukienka z marszczeniem Click >> Kolczyki 10 Dekoart >>

 

Sukienka koktajlowa
Sukienka CAHA >> Sukienki Bialcon >> Sukienka z łańcuszkiem De Facto >>

 

Zostaw komentarz