Sukienki do pracy

przez Balladine

Są stanowiska pracy, gdzie mamy do czynienia bezpośrednio z klientem. W takich sytuacjach nie możemy pozwolić sobie na dowolną sukienkę i musimy pamiętać jak ważne czasem jest pierwsze wrażenie. Bardzo często może ono przeważyć szalę zwycięstwa lub sfinalizowania transakcji.

Kobieta w pracy musi ubierać się z klasą i wyglądać elegancko. Niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Jakie sukienki zakładać do pracy?

Należy pamiętać, że modele proste i klasyczne zawsze się sprawdzają. Są bezpieczne i nie musimy obawiać się, że nie będą pasowały do biura albo na spotkanie z klientem. Bardzo dobrze sprawdzają się pastele i klasyczne kolory jak biel i czerń. Jeśli lubicie eksperymentować z modą, można pokusić się o czerwień. Sprawi, że będziemy czuć się pewniej.

sukienki do pracy

Sukienka Kumi >> Sukienka Metafora >> Sukienka Click >> Sukienka Gapa Fashion >> Sukienka Metafora

Czego unikać podczas wybierania sukienki do pracy?

Ważne jest wyczucie i profesjonalne podejście. Do pracy nie wypada zakładać sukienek zbyt krótkich i z dużym dekoltem. Nasz wizerunek bardzo często warunkuje odbiór wśród klientów. Sukienki do pracy muszą być eleganckie, ale przez to wcale nie nudne. Dzięki swojej elegancji nadają kobiecie wdzięku i klasy. Jeśli jednak nie przepadacie za sukienkami, warto sięgnąć po klasyczne, ołówkowe spódnice, koszule i wytaliowane marynarki.

Sukienki do pracy powinny stanowić bardzo ważny element w garderobie kobiety, a więc warto czasem zainwestować w dobry model, który sprawdzi się wiele razy i nie wyjdzie zaraz z mody. Można pokusić się także o sukienki do pracy o fasonach które optycznie wyszczuplają sylwetkę.

W badaniach często pracodawcy wskazują, że podczas wyboru pracowników nie chodzi tylko o umiejętności, ale właśnie wygląd. Warto więc zapamiętać, że pozytywny odbiór jest bardzo ważny.

Zostaw komentarz