Sukienki do pracy na lato

przez Balladine

Bezpieczna długość przed kolano

Wybierając doskonałą sukienkę do pracy na lato, pamiętaj o tym, że przede wszystkim powinnaś wyglądać elegancko i szykownie, jednak niezbyt sztywno. Dlatego unikaj wyzywających mini i zbyt wyciętych dekoltów. Najbezpieczniejsze długości to te przed kolano, bezpieczne midi i modne w tym sezonie maksi.

Sukienki_do_pracy_na_lato01. Sukienka Con Duo >> 02. Sukienka Chiara >> 03. Sukienka Modesta >> 04. Sukienka Vito Vergelis >> 05. Sukienka Cotton Club >>

Baw się modą

Jeżeli Twoja praca nie wymaga specjalnego dress code’u, zaszalej z printem. Kolekcje sukienek do pracy na lato 2015 aż proszą się o modowe eksperymenty. Możesz wybierać pomiędzy połączeniami marynistycznych prążków z grafiką, artystycznymi motywami i zwierzęcymi deseniami. Oczywiście nie znaczy to, że projektanci nie pomyśleli o kobietach miłujących klasykę. Sukienki do pracy na lato to także te w pastelowych kolorach, w kwiaty, groszki lub kratę, dzięki którym z pewnością stworzysz klasyczną i interesującą stylizację.

Sukienki_do_pracy_na_lato201. Sukienka Tova >> 02. Sukienka Metafora >> 03. Sukienka Bialcon >> 04. Sukienka Bialcon >> 05. Sukienka Click >>

Sukienki do pracy na lato w Balladine

W sklepie internetowym Balladine i w naszych salonach z pewnością znajdziesz doskonałe sukienki do pracy na lato. Przeglądając naszą ofertę, zwróć szczególną uwagę na propozycje z kolekcji Bialcon (interesujące motywy etno zestawione z klasycznymi fasonami), Click i Con Duo (szykowne wariacje w temacie marynarskich prążków) oraz Cotton Club (kreacje uwodzące minimalistycznym, doskonałym krojem).

Zostaw komentarz