Sukienki na karnawał

przez Balladine

Karnawał to wyjątkowy okres. Wszelkiego rodzaju przebieranki i maskarady począwszy od Nowego Roku są całkowicie uzasadnione. Może warto potraktować ten czas, jako pretekst do eksperymentów z własnym stylem? Poszukaj wśród naszych propozycji inspiracji i zaprezentuj światu swoje zupełnie nowe oblicze.

Zbuntowana pensjonarka

Pamiętasz jeszcze klasyczne sukienki z kołnierzykiem, jakie polecaliśmy przy okazji trendów na jesienno zimowy sezon? Marka Vivit wprowadziła do oferty ich znacznie odważniejszą wersję. Kołnierzyk nonszalancko przechyla się w lewą stronę, a klasyczne długie rękawy zastąpiono transparentną, czarną siatką.

sukienki_na_karnawal_w_balladineSukienka Vivitt >>

Dama rodem z filmu z lat 50-tych

Jeśli na co dzień preferujesz raczej swobodne zestawy masz teraz niepowtarzalną okazję do tego by wcielić się w elegancką damę. Pomoże Ci w tym sukienka midi z karnawałowej kolekcji Bialcon.

sukienki_na_karnawal_w_balladine_bialconSukienka Bialcon >>

Wcielenie niewinności

Czy biel i karnawał absolutnie się wykluczają? Skąd ten pomysł! Jasne barwy nie są zarezerwowane wyłącznie na cieplejsze pory roku, czego doskonałym dowodem jest sukienka z karnawałowej kolekcji marki Dom Mody Skórska. Model ten pozwoli Ci na stworzenie niezwykle subtelnej stylizacji, która mimo braku krzykliwych barw i dodatków będzie się wyróżniać. Czym? Stylem, klasą i ponadczasową elegancją, która zawsze przyciąga spojrzenia.  

sukienki_na_karnawal_w_balladine_dom_mody_skorskaSukienka Dom Mody Skórska >>

Gwiazda disco

W codziennych stylizacjach cekinów raczej lepiej się wystrzegać, ale w karnawale tego rodzaju ozdobniki są bardzo mile widziane. Decydując się na sukienkę w całości obszytą cekinami pamiętaj jednak o tym, aby efektowne dodatki zredukować do minimum. W przypadku cekinowej sukienki od Modelove w kolorze khaki idealnie sprawdzą się akcesoria w neutralnych kolorach takich jak beż, biel i czerń, ale możesz też poeksperymentować z morskimi odcieniami niebieskiego.

sukienki_na_karnawal_w_balladine_modeloveSukienka Modelove >>

Zostaw komentarz