Jak wzbogacić codzienną stylizację?

przez Balladine

Bez względu na to, czy masz ochotę na eksperymenty ze stylem, czy trzymasz się ustalonych już zasad możesz sobie pozwolić na małą odmianę w postaci efektownego dodatku. Zakup jednej narzutki lub torby może znacznie wzbogacić twoją garderobę, nie wprowadzając do niej jednocześnie zbędnego chaosu. W dzisiejszym zestawieniu prezentujemy wybór zgodnych z aktualnymi trendami dodatków, w które zdecydowanie warto zainwestować.

jak_wzbogacic_codzienna_stylizacjePonczo Patrizia Aryton >> Ponczo SU >> Ponczo Tova >>

W stylu boho

Boho to styl, który nie może istnieć bez dodatków. Nie oznacza to jednak, że musisz komponować całą stylizację według zasad tego trendu. Jasnobrązowe ponczo Patrizia Aryton sprawdzi się zarówno jako dodatek do wzorzystej, jak i do klasycznej sukienki. Podobnie jest w przypadku bogato zdobionych linii torebek Goshico. Noszą je przedstawicielki artystycznej, miejskiej cyganerii i pracownice korporacji.

jak_wzbogacic_codzienna_stylizacje_02Torebki Goshico >>

Na ratunek klasyka

Bardzo popularny ostatnimi czasy minimalizm dość niechętnie odnosi się do dodatków. Jeśli już pojawiają się one w stylizacji zawsze są to produkty najwyższej jakości. Całe szczęście w Balladine ich nie brakuje. Za przykład mogą posłużyć torebki i akcesoria skórzane Franco Belluci – naszej nowej marki. Ekskluzywna, skórzana torba jest w stanie uratować każdą stylizację.

jak_wzbogacic_codzienna_stylizacje_03Galanteria skórzana Franco Belucci >>

Rękodzielnicze cuda

W dobie masowej konsumpcji rękodzieło zyskuje coraz większą popularność. Pojedyncze, unikatowe egzemplarze ubrań bądź biżuterii znacznie lepiej wyrażają nasze indywidualne upodobania niż ich produkowane hurtowo tanie zamienniki. Jeśli Ty także poszukujesz wyrazistego dodatku, który będzie w stanie oddać Twoją osobowość polecamy Ci ręcznie wykonywane naszyjniki Oh Eve! i kolorowe broszki House of April.

jak_wzbogacic_codzienna_stylizacje_04Broszki House of April >> Naszyjniki OH!EVE >>

Zimowa szkoła przetrwania

Biorąc pod uwagę panującą na zewnątrz temperaturę szaliki i czapki to już nie tyle dodatki, co akcesoria niezbędne do przetrwania. Warto jednak zatroszczyć się o to, aby nasza wierzchnia stylizacja była nie tylko praktyczna, ale i modna. Pomogą Ci w tym wykonane z grubo plecionej dzianiny czapki Lavaii. Pamiętaj też o promocji, jaką oferuje marka Click. Decydując się na zakup, któregoś z produktów Click i Click Basic ciepłą czapkę otrzymasz gratis!

jak_wzbogacic_codzienna_stylizacje_05Czapki i szaliki Lavaii >> Promocja z marką Click i Click Basic >>

Zostaw komentarz