Swetry wełniane damskie

przez Balladine

Modnie i ciepło

Czy wiosną można nosić swetry wełniane? Damskie trendy promowane na światowych wybiegach co prawda nie zostały zdominowane przez swetry, jednak nie zabrakło wśród nich także propozycji dla zmarzluchów.
Wiosną będziemy nosić swetry wełniane damskie w stylu lat 70. – ręcznie robione dzieła sztuki z frędzlami i cekinami. W kolekcjach pojawiły się także długie kardigany o geometrycznym kroju, które bez obaw możesz zestawić ze spodniami o szerokiej nogawce. Modne pozostają nadal ubrania w stylu oversize.
Jeżeli jednak obawiasz się, że gruby sweter wełniany damski nie będzie pasował do wiosennej stylizacji, wybierz ciepłe ubrania z krótkim rękawem, które wyglądają lekko i nie pozwolą Ci zmarznąć.

Swetry_001Wiosną postaw na kolor

Pogoda nie pozwala na zrzucenie ciepłych ubrań, a Ty mimo wszystko chciałabyś już zasmakować w wiośnie? Ożyw swój look kolorem! Swetry wełniane damskie noś w stylizacjach utrzymanych w jasnych barwach: mięcie, pastelowym różu i błękicie, które pozwolą ci skomponować modny outfit do pracy.
Noś także bardzo popularne w tym roku kwiatowe printy i zwierzęce motywy – stylizacja z nimi z pewnością nie będzie nudna! Najmodniejsze swetry wełniane damskie znajdziesz w kolekcjach: Rabarbar, Tova i Click.

01. Sweter Tova >> 02. Sweter Depare >> 03. Sweter Tova >>

Zostaw komentarz