Spodnie 7/8 – damski must have

przez Balladine

Czy powinnaś nosić spodnie 7/8?

Damskie trendy lubią się powtarzać. Spodnie o długości przed kostkę to pomysł rodem z lat 50., kiedy nosiły je gwiazdy kina – Audrey Hepburn, Marylin Monroe i Sophia Loren. W tym sezonie modne są retro inspiracje. Dlatego także w tym roku możesz bez obaw nosić cygaretki!
Długość nad kostkę przeznaczona jest przede wszystkim dla kobiet o długich, szczupłych nogach. Krągłe pośladki i masywne uda to cechy figury, które niestety zmuszają do rezygnacji ze spodni 7/8. Damskie kształty nie idą w parze z ich seksownym, ale optycznie zaburzającym figurę krojem. Jedynym sposobem na wyeliminowanie tego efektu jest założenie bardzo wysokich szpilek, które pozwolą na stworzenie nie tylko modnej, ale i drapieżnej stylizacji.

Spodnie_00101. Spodnie Click >> 02. Spodnie Bialcon >> 03. Spodnie Click >>

Audrey Hepburn czy Marylin Monroe?

Jest jeden szczegół, który potrafi zupełnie odmienić outfit, w którym występują spodnie 7/8 – damskie buty. Najlepszym dowodem na to są stylizacje ikon kina. Drobna Audrey Hepburn cygaretki nosiła w połączeniu z płaskim obuwiem, zyskując lekki, chłopięcy look. Zupełnie inaczej wykorzystywała je Marylin Monroe, która zestawiała spodnie 7/8 z damskimi wysokimi szpilkami, kompletując stroje pełne seksapilu.

Znajdź swoje spodnie 7/8!

Damskie kolekcje w Balladine pełne są wiosennych trendów. Modne cygaretki znajdziesz w ofercie takich marek, jak: Bialcon i Click.

Zostaw komentarz