Najmodniejsze fryzury 2015

przez Balladine

W kolorze blond

W tym sezonie najmodniejszym kolorem jest blond – najlepiej w jak najjaśniejszym odcieniu. W bardzo jasnej, prawie białej wersji pasuje on kobietom o jasnej karnacji. Panie o bardziej zdecydowanym typie urody powinny postawić na nieco cieplejsze odcienie tego koloru.

Odważne pasemka

Wiosna to czas szaleństw – dlatego styliści proponują ożywianie fryzury zwariowanymi kolorowymi pasemkami na całej długości włosów lub bezpośrednio przy skórze głowy. Takie pasemka świetnie pasują do blondu, jednak prezentują się dobrze także z innymi kolorami. Koniecznie postaw na ostre barwy – głównie ciepły róż, fiolet i zieleń.

Natural look

W tym sezonie modny jest look retro. Na topie będą kobiece fale i ciężkie, zaczesywane na boki grzywki, a także casualowe boby, w których włosy zachwycają objętością. Wiosenna fryzura przede wszystkim powinna wyglądać jak najbardziej naturalnie. Dlatego nie musisz przejmować się porannym suszeniem i długotrwałym układaniem fryzury. Najważniejsze, aby włosy były świeże i piękne.

Romantyczne upięcia

Upięcia, które najlepiej wybierać w tym sezonie, to dziewczęce warkocze, wysokie kucyki i koki. Powinnaś nosić je z kolorowymi dodatkami – kokardą, spinkami lub chustą. Modne jest także wplatanie we włosy biżuteryjnych dodatków i kolorowych kwiatów.

Zostaw komentarz