Targi Slow Fashion na PGE Narodowy w Warszawie

przez Balladine

Targi Slow Fashion to ważne wydarzenie nie tylko dla miłośników mody. W wydarzeniu wzięło udział także wiele producentów kosmetyków naturalnych i akcesoriów wnętrzarskich. Duże znaczenie miała też sama idea targów. Każdy bilet wstępu był cegiełką wsparcia dla Fundacji La Strada, która zajmuje się działami przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu.
Choć do rozpoczęcia kalendarzowej wiosny zostało jeszcze kilkanaście dni organizatorzy dokonali wszelkich starań, by wiosenna atmosfera była odczuwalna już podczas pierwszego marcowego weekendu. Motywem przewodnim targów były tulipany. Możemy je zobaczyć już na oficjalnym plakacie wydarzenia: wiosenny bukiet dzierży w dłoniach Natalia Przybysz – ambasadorka tegorocznej edycji targów. Na miejscu zwiedzających witały hostessy w kwiatowych wiankach. Chętni mogli też wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie na tle ułożonego z kwiatów napisu WIOSNA.

targi_slow_fashion_na_pge_narodowy_w_warszawie
Zakupy podczas targów nie mają nic wspólnego z gorączkowym bieganiem po galerii handlowej. Przychodzi się na nie po to, by znaleźć coś wyjątkowego. Większość odwiedzających ma świadomość tego, że pasja i zaangażowanie projektanta są warte tego, by zapłacić za ubranie nieco więcej. To też doskonała okazja do tego, by poznać polskich twórców osobiście: porozmawiać, wymienić się swoimi poglądami i oczekiwaniami wobec mody w nurcie slow. Wśród wystawców znaleźli się także producenci, których kolekcje stale obecne są w Balladine.

targi_slow_fashion_na_pge_narodowy_w_warszawie_2
17 kwietnia wszyscy obecni na PGE Narodowy projektanci udadzą się do Wrocławia. Tym samym Targi Slow Fashion po raz pierwszy odbędą się w miejscu innym niż Warszawa. Bardzo cieszy nas coraz większe zainteresowanie polską modą. To ewidentny dowód na to, że podejmowane przez nas wysiłki, mające na celu wzbudzenie zaufania do naszych rodzimych producentów przynoszą skutek. Wszystkim tym, którzy w ciągu weekendu zdecydowali się odwiedzić Stadion Narodowy przypominamy, że na mapie Warszawy obecne są już miejsca, gdzie stale dostępne są ubrania z polską metką. Osoby, które nie wybierają się w najbliższym czasie do stolicy odsyłamy na naszą stronę Balladine.com.

Zdjęcia: Facebook Slow Fashion więcej >>

Zostaw komentarz