Total white look

przez Balladine

Jeśli uważasz, że monochromatyczne stylizacje są nudne, to prawdopodobnie nie słyszałaś jeszcze o najgorętszym trendzie tego sezonu – total white look. Na pokazach najbardziej znanych domów mody, takich jak Chloe czy BOSS pojawiają się modelki ubrane od stóp do głów na biało i z pewnością ostatnie, co można o nich powiedzieć to to, że wyglądają nieciekawie. Mnogość odcieni, faktur i fasonów pozwala na stworzenie praktycznie nieskończenie wielu kombinacji, dzięki którym każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

2016_07_18_Total_white_look_02_bosszdjęcia pochodzą ze strony vogue co.uk (Indigital)

Biel pokochały też gwiazdy! Najgorętsza para młoda tego roku, Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zdecydowali się nawet na White Wedding. Niemałe kontrowersje wśród internautów wzbudziła Anna Lewandowska, która nie ujawniając jeszcze szczegółów ceremonii, zaprezentowała w sieci swoją stylizację – oczywiście nieskazitelnie białą. Trzeba też wspomnieć, że w trakcie imprezy, podczas której doszło do zaręczyn pary także obowiązywał white dress code.

2016_07_18_Total_white_look_01_chloezdjęcia pochodzą ze strony vogue co.uk (Indigital)

Biel przewija się na wielu pokazach od lat i dobrze wygląda w niemalże wszystkich zestawieniach. Jednak od dawna nie było tak silnego trendu na całościowe stylizacje utrzymane w tej tonacji. Trzeba się z tego cieszyć – kolor biały służy kobiecie, rozjaśnia twarz, odmładza i dodaje klasy. Biel swoją popularność zawdzięcza także uniwersalności: tak samo dobrze sprawdzi się na spotkaniu biznesowym, jak na rodzinnej uroczystości czy wieczornym spotkaniu ze znajomymi.

2016_07_18_Total_white_look_03Biel w Balladine.com >>

Oczywiście polskie marki, wychodząc naprzeciw obowiązującym trendom, wprowadziły do swoich kolekcji wiele elementów, które pozwolą na stworzenie niesamowitych i bardzo kobiecych stylizacji. Na stronie Balladine.com znajdziesz białe sukienki i białe żakiety, dzięki którym będziesz mogła pokazać, że znasz się na modzie.

Zostaw komentarz