Trendy prosto z nowej kolekcji Far Far Fashion

przez Balladine

Far Far Fashion łączy klasyczną elegancję z intensywnie zmieniającymi się trendami w modzie. Dzięki temu kolekcje tej marki są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne – kierowane do nowoczesnych, aktywnych zawodowo kobiet. Dużym atutem ubrań Far Far Fashion jest też to, że wyglądają świetnie nie tylko na modelce. Fasony są tak dobrane, by nawet w rozmiarach powyżej 42 dodawały kobiecie uroku, a nie kilogramów czy lat.

Bluzka z kulotami

Bluzki Far Far Fashion nie są zwykłe. Wyróżniają się przede wszystkim fasonem. Uwagę zwraca bluzka z wiązaną na kokardę szarfą oraz model z nakładaną szyfonową górą, której tył zdobi efektowne kopertowe rozcięcie. Obie propozycje będą fantastycznie wyglądały założone zarówno do ołówkowej spódnicy, jak i spodni w kant. Ciekawą stylizacją może być  zestawienie jednej z bluzek z kulotami tej samej marki. Kuloty to spódnico-spodnie (spodnie o bardzo szerokich nogawkach) do połowy łydki. Dużą popularnością cieszyły się w latach 90. Do łask fashionistek wróciły dopiero z kolekcjami z 2015 roku.

2017_03_10_trendy_prosto_z_nowej_kolekcji_far_far_fashion_01

Więcej niż sukienki

Jeśli spódnico-spodnie to nie jest to, Far Far Fashion oferuje też sukienki, spódnice i komplety (spódnica + bluzka), które gwarantują spójny total look. Nas zauroczyło pasiaste, błękitno-lazurowe zestawienie dzianinowej bluzki ze spódnicą. Całość wygląda bardzo nowocześnie, a przy tym swobodnie i komfortowo. Ten set można nosić z płaskim obuwiem, a nawet z trampkami. Większą dawkę klasycznie pojmowanej kobiecości zapewnia natomiast efektowna granatowa spódnica. Ponieważ jest dość długa (midi), a do tego uszyta z delikatnego materiału, fantastycznie reaguje na podmuchy powietrza – podobnie jak słynna biała sukienka Marylin Monroe.

2017_03_10_trendy_prosto_z_nowej_kolekcji_far_far_fashion_02

Płaszcz i kardigany

Wspominana różnorodność fasonów w kolekcji wiosna-lato 2017 znajduje swoje odzwierciedlenie także w kategorii kardiganów. Mamy tu dwie odsłony tego popularnego ostatnio fasonu. Pierwsza jest najbardziej stonowana – przypomina żakiet. Drugiej blisko do romantyzmu – ma swobodnie opadający dzianinowo-szyfonowy kołnierz. Rozważając zakup okrycia, warto zwrócić uwagę także na płaszcz. To klasyczny wrap coat, wpisujący się w tegoroczną modę na płaszcze wiązane w pasie. Jego niezobowiązujący krój, świetnie sprawdzi się w stylizacjach typu casual (codziennych) oraz smart casual (swobodnie eleganckich).

2017_03_10_trendy_prosto_z_nowej_kolekcji_far_far_fashion_03
Całą kolekcją marki Far Far Fashion można obejrzeć, klikając << TUTAJ >>

Zostaw komentarz