Tunika na każdą porę roku

przez Balladine

Lato, jesień, wiosna, zima

Na każdą porę roku możesz założyć tunikę. Wystarczy dobrze dobrać grubość materiału. Mało tego! Tunika pasuje zarówno do mniej formalnych spotkań, takich jak ognisko, czy grill, jak i do sytuacji, w których preferuje się elegancję biznesową. Będziesz dobrze wyglądać bez względu na ilość dodatków, czy wysokość obcasa. Ten strój stwarza ci duże możliwości dopasowania czegoś, co wydaje ci się ciekawe lub ekstrawaganckie. To doskonały wybór na kolejny dzień pracy, czy imieniny teściowej. Może być skromna lub wyzywająca, kolorowa i stonowana. Wszystko zależy od Ciebie, bo krój tuniki nie rządzi się żadnymi rygorystycznymi zasadami.

Bluzki_00101. Tunika Semper >> 02. Tunika Zwolińska >> 03. Tunika 9fashion Woman >> 04. Tunika Bialcon >> 05. Tunika Topsi >>

Na każdą figurę

Zasadniczym plusem tuniki jest to, że pasuje niemal każdej pani. Elegancko podkreśla zarówno kobiece walory szczupłej sylwetki, jak i chowa pewne niedostatki pań bardziej puszystych. O jej uniwersalności i wygodzie świadczy niezbicie fakt, że od ładnych paru lat jest stałym elementem mody ciążowej. W ciekawy sposób tunika rozwiązuje kwestię eksponowania biustu. W zależności od potrzeb można wybrać tunikę wiązaną w pasie, wydekoltowaną lub wręcz opinającą klatkę piersiową. Chociaż sięga za pupę, służy zarówno do ukrywania bioder jak i ekspozycji tychże. Modeli jest tyle, ile potrzeb. Kobiety wybierają tuniki, ponieważ są one przyjemne dla oka i łatwo dopasować je do każdej sylwetki.

Zostaw komentarz