Ubierz się jak Katarzyna Sokołowska

przez Balladine

ubierz_sie_jak_Katarzyna_sokolowska_2

Nogi jak z wybiegu

Kasia Sokołowska może pochwalić się zgrabną, szczupłą sylwetką. Komponując zestawy stara się wykorzystywać swoje największe atuty. Doskonale wie o tym, że szczupłych nóg mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Wyjątkowo często je eksponuje nosząc krótkie spódnice, szorty i kombinezony. Do naszych ulubionych stylizacji należy klasyczny zestaw złożony z szarej spódnicy typu tulipan, białej koszuli i kontrastującej z całością różowej torebki.

ubierz_sie_jak_Katarzyna_sokolowska_3

Przede wszystkim umiar

Kasia nigdy nie przesadza z ilością dodatków. Jeśli w ogóle się pojawią doskonale komponują się z całością stroju. Wyraźnie preferuje też gładkie, jednokolorowe ubrania. Nie oznacza to jednak, że jej szafa jest zupełnie pozbawiona wzorów. Na premierze magazynu Harper Bazaar Polska Kasia miała na sobie zestaw skomponowany z koszuli i spódnicy w biało czarne paski układające się w różnych kierunkach. Potrzeba naprawdę wiele stylu i wyczucia smaku, aby z dwóch tak wyrazistych elementów stworzyć udaną stylizację. Kasi się to udało.

ubierz_sie_jak_Katarzyna_sokolowska

Po męsku

Charakterystycznym elementem stylu Katarzyny Sokołowskiej jest także długi żakiet. Reżyserka bardzo lubi pożyczone z męskiej szafy elementy np. koszule i cygaretki. Marynarka towarzyszy jej jednak zdecydowanie najczęściej. Jej styl charakteryzuje ponadto niebywała spójność kolorystyczna. Kasia najwyraźniej zdaje sobie sprawę z tego, w jakich kolorach jej dobrze i bazując na nich buduje swoją szafę. Najczęściej wybiera szarość, biel, granat, ciemny fiolet i kobalt.

ubierz_sie_jak_Katarzyna_sokolowska_4

źródło zdjęć: ewawojciechowska.pl, tomaotomo.com, jastrzabpost.pl, fakt.pl, kozaczek.pl, milionkobiet.pl, zeberka.pl

Zostaw komentarz