W poszukiwaniu własnego stylu

przez Balladine

1 ) postaw na jakość, a nie ilość

Cena nie jest głównym wyznacznikiem jakości, chociaż często idzie z nią w parze. Kupując ubrania zwracaj uwagę na to, z czego są wykonane. Tańsze ubrania często nie są w stanie przetrwać sezonu, niszczą się w praniu, mechacą i tracą swój krój i fason, dlatego lepiej czasami zainwestować w droższą rzecz, z której będziemy mogły się cieszyć przez dłuższy czas.

2 ) im mniej, tym lepiej

Zrób porządek w swojej szafie. Pozbądź się rzeczy, których nie nosisz, albo które mocno dotknęło działanie czasu. Zagracają one przestrzeń i odwracają Twoją uwagę od tych rzeczy, które mogłyby być strzałem w dziesiątkę podczas komponowania codziennej stylizacji.

3) dopełniaj swoją szafę tylko tym, co ci się podoba

Nie kupuj ubrań, które będą dobre, jeśli zrzucisz z siebie kilka dodatkowych kilogramów. Nie kupuj też takich, na które nie masz pomysłu. Wybieraj tylko takie ubrania w których od pierwszej chwili czujesz się dobrze i tak też wyglądasz.

4) Poznaj swój styl

Każda z nas go ma. Wystarczy zastanowić się, w czym czujemy się dobrze i swobodnie. To właśnie te ubrania nas charakteryzują. Najważniejsze jest to, aby ubranie się podobało i żebyśmy wyglądały w nim dobrze. Wystarczy zaufać sobie.

Teraz, kiedy już wiesz co musisz zrobić, ciesz się poszukiwaniem własnego stylu. Odkrywaj, co naprawdę lubisz mieć na sobie, w czym czujesz się seksownie, jakie ubrania najchętniej wybierasz na spacer do parku, a w jakich czujesz się dobrze gotując posiłek dla ukochanego. Do dzieła! :)

Zostaw komentarz