Warsaw Fashion Street 2015

przez Balladine

Czym jest Warsaw Fashion Street?

Warsaw Fashion Street to święto wszystkich miłośników mody. Weekend, podczas którego na wielkich projektantów, dziennikarzy, blogerów modowych i niezapomniane stylizacje można natknąć się, spacerując po ulicach. Podczas modowego weekendu mają miejsce pokazy, targi mody i modowe happeningi. W tym roku odbyła się już dziesiąta, jubileuszowa edycja tego niesamowitego wydarzenia.

Przyłapani na modzie

Do tej pory „Przyłapanych na modzie” mogliśmy oglądać jedynie w Krakowie. W tym roku akcja pod patronatem Galerii Krakowskiej odbyła się pierwszy raz w Warszawie. Ekipa Warsaw Fashion Street, w której skład weszli m.in. projektanci Anna Pirowska i Maciek Sieradzki oraz blogerki Jessica Mercedes i Alicepoint, wyłoniła spośród osób zgromadzonych na Trakcie Zamkowym te, które prezentowały doskonały look. Następnie wybrane stylizacje oceniali Dorota Wróblewska i Tomasz Jacyków.

Warsaw_Fashion_street_2Karolina Pakaszewska

Pokazy mody na ulicy

W trakcie Warsaw Fashion Street najlepsi polscy projektanci pokazali swój punkt widzenia na modę. Podczas oficjalnych pokazów zaprezentowali się m.in. Tomasz Jacyków (kolekcja home wear, obejmująca suknie i podomki) i Mariusz Brzeziński (kolekcja inspirowana stylem lat 50. i 60.).
Nie zabrakło także miejsca dla młodych i uznanych modowych artystów. Swoje kolekcje prezentowali laureaci konkursów Off Fashion Kielce oraz New Look Design, m.in. Roman Marchewka, Eva Gryo czy Karolina Pakaszewska.

Warsaw_Fashion_streetRoman Marchewka | Eva Grygo

zdjęcia: marekmakowski.pl

Zostaw komentarz