Weekend w górach

przez Balladine

Nie warto marnować ograniczonego miejsca w naszej mobilnej szafie niepotrzebnymi ubraniami, dlatego opłaca się zaplanować stylizacje, żeby potem móc cieszyć się wakacjami bez spędzania zbędnego czasu przed lustrem dobierając dodatki i żałując, że nie spakowałam akurat ‘tamtych butów’. W związku ze zbliżającymi się wakacjami i coraz większą porcją słońca, planujemy wakacyjne wyjazdy. Jeśli Twoją wakacyjną destynacją będą góry, należałoby zadbać o odpowiednie przygotowanie swojej garderoby.
Najważniejszy podczas takiej formy wypoczynku jest komfort, ale wygodne ubrania nie muszą oznaczać dresowych spodni i traperów. Wszystko zależy jak ambitne mamy plany. Zdobywanie górskich szlaków, wymaga przede wszystkim odpowiedniego obuwia, dlatego w większości przypadków sprawdzą się modne snickersy, których obecnie nie brakuje.
Jeżeli chcemy zachować wygodę i styl warto skupić się na odpowiednich dodatkach, które wykończą stylizacje. Proste, klasyczne jeansy i wełniany kardigan, to idealna baza do wielu stylizacji, z odpowiednio dobranymi dodatkami zapewnią dobry styl na szlaku. Dodatki takie jak modne okulary przeciwsłoneczne, kapelusz czy bordowa szminka, dodadzą nam nie tylko klasy, ale i pewności siebie.

wyjazd_w_gorySpodnie >> Kamizelka >> Bluza >> Plecak >>

Niech bazą stroju będą proste jeansy, które można wykorzystać nie jeden raz. Pasują zarówno do szarego kardiganu, wełnianego golfu, czy białego t-shirtu. Minimalizm nigdy nie wyjdzie z mody i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Kiedy baza stroju jest już gotowa, warto skupić się na dodatkach i to nimi podrasować swój wygląd. W tym sezonie szalenie modne stały się długie kamizelki – świetnie sprawdzą się w razie chłodniejszych podmuchów wiatru, a skórzany pasek ze złotą klamrą podkreśli talię i scali całą stylizację.
Odpowiednie obuwie to kluczowy element wyjazdu w góry. Obecnie sportowi giganci prześcigają się, wymyślając coraz to nowsze i dostosowane do potrzeb klientów modele obuwia, dlatego wystarczy znaleźć swoją ulubioną parę, a godzinne spacery będą przyjemnością.

wyjazd_w_gory_2aWorek Lubee >> Listonoszka Goshico >> Mini torebki Goshico >>

Kolejnym istotnym dodatkiem będzie torba na najpotrzebniejsze rzeczy, my polecamy te, które można przełożyć przez ramię, nie będą blokowały ruchów i zajmowały rąk. Alternatywą dla torby może być plecak, jeden z najpopularniejszych elementów garderoby ostatnich sezonów. Są wygodne i modne, a to nie zawsze łatwo pogodzić.
Okazuje się, że wyjazd w góry nie musi być kłopotliwym wyzwaniem modowym, a inspirującym doświadczeniem, jedyne o czym warto pamiętać i jest to absolutny must have podczas zdobywania szczytów górskich, to płaszcz przeciwdeszczowy. Może nie jest to najmodniejszy dodatek sezonu, ale uchroni nasze stylizacje przed zmoczeniem i umożliwi dalszą podróż bez zbędnych przystanków i przemoczonych ubrań.

wyjazd_w_gory_3Płaszcz Bialcon >> Parka Rabarbar >> Płaszcz Vito Vergelis >>

Zostaw komentarz