Wybór stylisty – 3 zestawy na niepogodę

przez Balladine

Miejsko i kolorowo

Energetyzująca mieszanka! W sam raz na słotę. Dodaj sobie wigoru, zakładając kolorową parkę marki Cocoon i pomarańczowe spodnie Potis & Verso. Elementem podbijającym zestaw jest torebka marki Goshico, która pomieści najpotrzebniejsze rzeczy (jest wykonana z wodoodpornego materiału). Biała bluzka tonuje całość i pozwala mocniejszym kolorom grać pierwsze skrzypce.

2016_08_22_wybor_stylisty_3_zestawy_na_niepogode_011. Parka Cocoon >> 2. Spodnie Potis & Verso >> 3. Bluzka SU >>  4. Torebka Goshico >>

Rada: Łącz ze sobą różne kolory. Jeśli obawiasz się, że Twoje autorskie zestawienie nie będzie spójne, wybierz jedną różnokolorową rzecz (np. pasiastą parkę) i na jej podstawie dobierz barwy pozostałych ubrań.
Okazja: wyjście na zakupy

Romantycznie i pastelowo

Romantyczność nie musi kojarzyć się tylko z czerwienią lub koronkami. Motyw groszków na sukience będzie doskonałym zamiennikiem. Jest figlarny i pięknie komponuje się z pastelami. W tak urokliwym zestawie nie można zostać niezauważoną!

2016_08_22_wybor_stylisty_3_zestawy_na_niepogode_021. Parka Cocoon >> 2. Torebka Lubee >> 3. Sukienka La Robe >>

Rada: W nadchodzącym sezonie modne będą jasne odcienie, zwłaszcza baby blue i pudrowy róż. Jeżeli lubisz podążać za trendami, połącz ze sobą proponowane rzeczy.
Okazja: randka

Kobieco i elegancko

Ta stylizacja będzie pasowała każdej przedsiębiorczej kobiecie. Formalny charakter zestawu złożonego z eleganckiej koszuli Duet Woman i spodni Click został przełamany luźną parką Tovy. Jej stonowany kolor idealnie uzupełnia całość, a perłowy połysk świetnie wpisuje się w aktualne trendy. Taki set przyda się na co dzień i do pracy.

2016_08_22_wybor_stylisty_3_zestawy_na_niepogode_031. Bluzka Duet Woman >> 2. Parka Tova >> 3. Torebka Franco Bellucci >> 4. Spodnie Click >>

Rada: Połyskującą parkę możesz łączyć ze spodniami na kant i płaskimi butami, ale też z sukienką i szpilkami. W zależności od stylu pozostałych elementów, sprawdzi się przy mniej lub bardziej formalnych okazjach.
Okazja: oficjalne wyjście

Zostaw komentarz