Wyjątkowe suknie wieczorowe – warszawskie targi mody

przez Balladine

Styl_Zycia_001

Fashion in Warsaw

Targi Mody Fashion in Warsaw to wydarzenie promujące polską modę, podczas którego swoje propozycje prezentuje 50 najlepszych niezależnych projektantów. Targi odbywają się cyklicznie, w edycjach odpowiadających poszczególnym porom roku.
Na Fashion in Warsaw swoje dzieła wystawiają lokalni, alternatywni projektanci, którzy nie boją się eksperymentów. Właśnie dlatego jest to miejsce, w którym rodzą się nowe trendy. Odwiedzając targi, szczególną uwagę zwróć na piękne, wykonane z nietuzinkowych materiałów suknie wieczorowe!

Warszawa, Kinoteka w Pałacu Kultury i Nauki
Edycja wiosenna rusza już 28 marca. Wstęp wolny.

Fashion Revolution

To kolejne wydarzenie, podczas którego możesz szukać świeżych pomysłów na oryginalne suknie wieczorowe. Warszawa to miejsce, w którym zawsze coś się dzieje. Targi Mody Fashion Revolution, podobnie jak Fashion in Warsaw, odbywają się w czterech sezonowych edycjach. Swoje modowe pomysły prezentują na nich jedynie polscy projektanci tworzący stylową damską odzież i dodatki.
Na targach znajdziecie wiele bardzo kobiecych i nieco ekstrawaganckich ubrań, które nie pozwolą przejść obok swoich właścicielek obojętnie. Odwiedzając Fashion Revolution, szczególną uwagę zwróć na asymetryczne żakiety i intrygujące suknie wieczorowe.

Warszawa, CH Wola Park
Fashion Revolution #Spring Chic odbędzie się 14 i 15 marca. Wstęp wolny.

Zostaw komentarz