Zabłyśnij stylem

przez Balladine

Biżuteria może być niekiedy naszym kołem ratunkowym, gdy nie mamy pomysłu co na siebie włożyć. Każda z nas z pewnością często ma takie dylematy. A czasem wystarczy zwykły t-shirt do którego dobierzemy duży naszyjnik i cała stylizacja nabiera innego wyglądu.

Każda z nas je uwielbia. Potrafią bardzo często codzienny strój zamienić w oryginalną stylizację. Jedne z nas stawiają na minimalistyczne dodatki w postaci delikatnej biżuterii, inne zaś wolą dużą, charakterystyczną, która mocno się wyróżnia.

Moc dodatków

Oryginalna damska biżuteria to na przykład pokaźne naszyjniki, które są wykonane różną techniką, a czasem nawet z niestandardowych materiałów.

Bardzo modna ciągle jest biżuteria w rozmiarze XXL – na przykład naszyjniki z dużymi kamieniami. Bardzo dobrze sprawdzą się zarówno do wieczorowych sukienek jak i na co dzień do prostych bluzek i marynarki. Idealne rozwiązanie, gdy brakuje nam ‘tego czegoś’ w całym ubiorze.

Pamiętajcie, że akcesoriom należy się tyle samo (jeśli nie więcej) uwagi niż ubraniom, ponieważ to one dobrze dobrane, potrafią ożywić cały nasz strój.

Jeśli z kolei nie jesteście fankami mocno wyróżniającej się biżuterii, warto wybrać delikatniejszą lub po prostu postawić na jeden element. Mogą to być na przykład kolczyki. Bardzo modne są także drobne łańcuszki z minimalistycznymi zawieszkami.

Dodatki Płaszcz z kołnierzem Ankar >> Czapka Lavaii>> Torebki = Goshico >> Biżuteria Cocarda >> Spodnie dresowe 9fashion Woman>>

Nie tylko biżuteria…

Pamiętajcie, że dodatki to nie tylko biżuteria! Mogą to być także torebki, wszelkiego rodzaju apaszki, chustki, paski, a nawet kapelusze! Te z dużym rondem podbiły wybiegi z całego świata.

W tym sezonie nie wybieramy się nigdzie bez dużego kuferka, który idealnie pomieści wszystkie nasze rzeczy. Świetnym dodatkiem są paski do spodni, ponieważ to one właśnie uzupełnią strój. Czasami najmniejsza rzecz, a potrafi zrobić najwięcej w całej stylizacji.

Dzięki przeróżnym dodatkom możemy zmienić co nieco swój wizerunek i odświeżyć cały look. Warto więc czasem pokombinować i wypróbować czegoś nowego.

Dodatki
Sweter Click >> Pasek Balladine >> Kolczyki 10Dekoart >> Torebki Goshico >>

Zostaw komentarz