Zalśnij metalicznie!

przez Balladine

Inne_035b01. Sukienka De Facto >> 02. Spodnie Cocoon >> 03. Sukienka Topsi >> 04. Bluzka Duet Woman >>

Mowa tu o metalicznych ubraniach. Trend ten wydaje się nawiązywać do lat 80. Pojawił się w zwiększonym nasileniu ubiegłej jesieni, totalnie opanowując światowe wybiegi, jednak moda na cekiny, metaliczne dodatki, brokatowe sukienki i błyszczące ubrania nie słabnie, ani nie znika, dlatego ciągle metaliczne ubrania są totalnym must-have w szafie każdej kobiety, która lubi wyglądać modnie i chętnie podąża za panującymi trendami.

Inne_03501. Spódnica Ankar >> 02. Sukienka Depare >> 03. Bluzka Bialcon >> 04. Spódnica Bialcon >> 05. Sukienka Bialcon >> 06. Sukienka Topsi >>

Metaliczny trend

Początkowo metaliczne złoto i srebro, czy błyszczące i rzucające się w oczy elementy pojawiały się tylko w dodatkach. Obecnie można znaleźć niemal każdą część garderoby wpisującą się w ten styl. Pokochały to gwiazdy oraz blogerki, które bardzo chętnie włączają do swoich stylizacji ubrania w tym stylu tworząc niezapomniane modowe kombinacje, które przyciągają wzrok. Jeśli lubisz lśnić, takie rozwiązanie będzie dla Ciebie idealne.

Jak i z czym to jeść…                   01. Kopertówka Balladine >> 02. Kopertówka Balladine >> 03. Kopertówka Goshico >>

Inne_035cMetaliczne ubrania bardzo dobrze łączą się ze stonowanymi i klasycznymi rozwiązaniami kolorystycznymi, gdyż same w sobie są dość dominujące. Czerń i biel będą więc współgrały z nimi idealnie. Jeśli masz w sobie dużo odwagi, możesz zdecydować się np. na spódnicę w metalicznie złotym kolorze. Jeśli masz jej trochę mniej, idealnym rozwiązaniem będą dodatki utrzymane w tej stylistyce, które z pewnością dodadzą blasku każdej stylizacji. Metaliczne czy brokatowe spódnice sprawdzą się zarówno wtedy, kiedy chcesz wyglądać elegancko, jak i wtedy, kiedy ważniejsza jest dla Ciebie swoboda. Wszystko zależy od tego, z czym ją zestawisz. Jeśli zdecydujesz się na parę srebrnych, błyszczących szpilek, możesz być pewna, że ożywią one Twoją małą czarną i nadadzą jej świeżości.

Zostaw komentarz