Zawsze modne bluzki wizytowe

przez Balladine

Bluzka wizytowa to obowiązkowy element garderoby każdej kobiety. Zazwyczaj mówiąc o takich bluzkach na myśl przychodzą nam białe, klasyczne koszule z kołnierzykiem. Tymczasem moda nie lubi nudy, dlatego warto przełamać rutynę i poeksperymentować. Bluzki wizytowe powinny być eleganckie, ale projektanci mają nieograniczoną fantazję i proponują różnorodne fasony i kroje. Tak jak kolory bluzek wizytowych powinny być stonowane, tak cała reszta jest kwestią aktualnych trendów. W sezonie wiosna/lato 2015 modne będą luźne mgiełki i szyfonowe koszule. Z mody nie wychodzi również jedwab, który jest elegancki i świetnie leży.

Bluzki_00201. Koszula Duet Woman >> 02. Bluzka Bialcon >> 03. Bluzka Bialcon >> 04. Koszula Duet Woman >> 05. Bluzka Modesta >> 06. Kolczyki 10 Decoart >>
07. Kopertówka Balladine >> 08. Kolczyki 10 Decoart >> 09. Kolczyki 10 Decoart >> 10. Kopertówka Balladine >>

Bluzki wizytowe, a dodatki

Wykończeniem każdej stylizacji są odpowiednio dobrane dodatki. Bluzki wizytowe dobrze współgrają z elegancką biżuterią. W nadchodzącym sezonie modne będą duże kolczyki – to właśnie na nie można postawić, rezygnując jednocześnie z łańcuszków, wisiorków, bransoletek, czy pierścionków. Do bluzek wizytowych pasują także eleganckie, duże torebki – najlepiej skórzane, ewentualnie klasyczne kopertówki w stonowanych kolorach. Pamiętać należy także o odpowiednich butach. Niezależnie od tego czy do bluzki dobieramy spódnicę czy spodnie szpilki sprawdzą się idealnie. Perfekcyjnym wykończeniem eleganckiej stylizacji będzie stonowany makijaż.

Zostaw komentarz