Zwierzyniec Goshico

przez Balladine

Marka Goshico ma renomę w polskim świecie mody. Jej torby są ręcznie robione i w pełni przystosowane do wymagań współczesnych kobiet. Tworzą je dwie siostry Aga i Małgo. Pierwsza dba o funkcjonalność toreb i najwyższą jakość materiałów, druga o artystyczny sznyt produktów firmy. Na sezon wiosna-lato 2017 przygotowały serię uroczych toreb i torebek, dzięki którym można poczuć się piękniej i młodziej.

Króliczki z fantazją

Króliczek to znak rozpoznawczy marki równie silny jak jej inspirowane łowickim kwiatem logo. Siostrom Goshico towarzyszy od dawna. Dzięki niemu torebki tej firmy są jedyne w swoim rodzaju. W najnowszej kolekcji znajdziemy m.in. dużą, poręczną shopperkę, czyli torbę stworzoną po to, by razem z nią robić zakupy. Zdobi ją króliczek podróżnik, który na różowym skuterze mknie w błękitną dal. Natomiast na torebkach mini (29 x 19,5 cm) króliczek jest nieco mniej mobilny. Wyleguje się na dmuchanym kole lub szykuje się do przewrotki. Te małe torebki będą idealny dodatkiem do pastelowego looku stworzonego na dziennie wyjście na miasto.

2017_07_31_zwierzyniec_goshico_01Shopperka z królikiem na skuterze >> Mini torebka z królikiem >> Mini torebka z królikiem na dmuchanym kole>>

Ptasie historie

Ptaki Goshico to zupełnie inna historia niż te Hitchcocka. Nie budzą cienia lęku i patrzy się na nie z niemałą przyjemnością. Są kolorowe, sympatyczne, czasami wręcz bajkowe. W kolekcji znalazły swoje miejsce łowickie koguciki – zdobią torebkę mini, która po odpięciu paska może pełnić funkcję kosmetyczki, organizera do torebki lub etui na tablet. Natomiast shopperki stały się przystanią dla różowego flaminga oraz fioletowo-zielonych kolibrów. W kolekcji jest też poręczna listonoszka (zapinana na zamek błyskawiczny torebka na pasku) – ją także opanowały te drobniutkie ptaszki.

2017_07_31_zwierzyniec_goshico_02Mini torebka w etno wzory >> Shopperka z flamingiem >> Listonoszka z kolibrami >> Shopperka z kolibrami >>

Zaprezentowane wyżej torebki Goshico  uszyto z wysokogatunkowego, wodoodpornego materiału, który sprawdzi się zarówno w codziennym życiu, jak i podczas niecodziennych podróży. Torby, torebki, saszetki i breloki Goshico można obejrzeć i kupić w sklepie internetowym Balladine.com. Cała kolekcja czeka << TUTAJ >>.

Zostaw komentarz