Cekiny trendem sezonu jesień/zima 2016-17

przez Balladine

Na różne okazje

Ubrania wyszywane cekinami najczęściej kojarzą się z zabawą sylwestrową i balami karnawałowymi. Wtedy można zaszaleć – wybrać bardziej efektowne kreacje. Natomiast te skromniejsze i prostsze sprawdzą się podczas wieczornego wyjścia na kolację przy świecach czy na premierę do teatru. Błyszczące sukienki skutecznie przyciągają spojrzenia. Przy bardziej formalnych okazjach wymagają towarzystwa prostego żakietu i minimalistycznej torebki.

2016_08_11_cekiny_trendem_sezonu_jesien_zima_2016_17_01zdjęcia z pokazów pochodzą ze strony vogue.co.uk (indigital)

Cała w cekinach

Na Balladine.com można znaleźć kilka propozycji, które znakomicie wpisują się w ten trend. Najbardziej efektowną jest ta z oferty Modelove. Gwarantuje totalny cekinowy look, sprawdzi się nawet na zabawie sylwestrowej. Dobrze jest wybrać ciut większą, nie powinna opinać ciała, a miękko je opływać. Dostępna jest w dwóch wariantach – khaki i różowym. Jeśli cekinowy total look to zbyt wiele, warto zastanowić się nad cekinową bluzką. W towarzystwie czarnej spódniczki lub dopasowanych spodni będzie wyglądała zjawiskowo.

2016_08_11_cekiny_trendem_sezonu_jesien_zima_2016_17_02Sukienka w kolorze różowym >> Sukienka w kolorze khaki >> Bluzka w kolorze khaki >>

Blask z umiarem

Błyszczące tkaniny dobrze wyglądają w klasycznych połączeniach. Dobór dodatków zależy od charakteru ubrania. Jeżeli jest to mała czarna w całości obszyta cekinami, akcesoria są zbędne. Może zdarzyć się jednak, że błyszczący element wystąpi tylko w roli kontrapunktu – wtedy delikatna biżuteria nie zaszkodzi. Sukienka Domu Mody Skórska ma tylko subtelny tiulowy woal okrywający dekolt. Podobnie marka L’ame de Femme postawiła tylko na minimalny udział połysku. Błyszczący pasek świetnie przełamuje monotonię koloru.

2016_08_11_cekiny_trendem_sezonu_jesien_zima_2016_17_031. Sukienka L’ame de femme >> 2. Sukienka Dom Mody Skórska >> 3. Bluzka Tova >> 4. Sukienka Semper >> 5. Bluzka Studio Mody PDB >>

Zostaw komentarz