Co opłaca się kupić na koniec sezonu zimowego?

przez Balladine

Przegląd wyprzedażowej oferty Balladine

Pierwsze dni wyprzedaży przyciągają do sklepów tłumy. Dziś sytuacja już się unormowała, ale w większości sklepów znajdziemy jeszcze dział oznaczony banerem „SALE”. Podpowiadamy dziś na, które elementy warto zwrócić teraz szczególną uwagę, tak by wyciągnąć faktyczne korzyści z wyprzedaży i nie traktować atrakcyjnej ceny, jako jedynego argumentu.

Ponadczasowe płaszcze

Zakup dobrej jakości płaszcza to spore obciążenie dla kobiecego budżetu. Koniec sezonu zimowego to doskonała okazja do tego, by wreszcie zrealizować marzenie o szykownym płaszczu z wełny. Decydując się na taką inwestycję niestety trzeba się liczyć z tym, że nowy zakup niemal od razu trafi na dno szafy. Jeśli zakupy będą jednak przemyślane, a płaszcz faktycznie będzie uszyty z najlepszej jakości materiałów na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

co_oplaca_sie_kupic_na_koniec_sezonu_zimowego_plaszczePłaszcz Tova >> Płaszcz Click >> Płaszcz Bialcon >> Płaszcz Metafora >> Płaszcz Patrizia Aryton >>

Wełniane swetry

Ciepłe swetry podobnie, jak płaszcze już dawno zostały zdjęte z wystawowych manekinów. Temperatury nie są jednak jeszcze na tyle wysokie, by chować je do szafy. Ceny swetrów z wełny naturalnej na początku sezonu zimowego sięgają nawet 600 zł. W tej chwili można je nabyć za mniej niż połowę tej kwoty (zob. swetry z oferty marek Tova i Vivvit). To chyba wystarczający argument za tym, by jeszcze raz zapoznać się z wyprzedażową ofertą. Poza tym ciepły sweter bywa przydatny również latem. Wybierając się wieczorem na plażę lub plenerowe kino pod gwiazdami  warto zabrać ze sobą coś ciepłego.

co_oplaca_sie_kupic_na_koniec_sezonu_zimowego_swetrySweter Patrizia Aryton >> Sweter Tova >> Sweter Vivitt >> Sweter TOK Collection >> Kardigan Muso >>

Kolekcje karnawałowe – mała czarna

Karnawał był w tym roku wyjątkowo krótki. Kupowanie wystawnych, balowych kreacji o tej porze roku raczej nie ma sensu. Żadna z nich nie sprawdzi się podczas letniego przyjęcia. Wyjątek można zrobić jedynie dla modeli, które odpowiadają naszym indywidualnym upodobaniom, nie chwilowym trendom. To też dobry moment na to, by rozejrzeć się za klasyczną, małą czarną. Ten obowiązkowy element niemal  każdej kolekcji karnawałowej może służyć zarówno, jako biurowy uniform, jak i baza letniej wieczorowej stylizacji. W wyprzedażowej ofercie Balladine ciągle dostępna jest czarna sukienka z kokardą od SU. Uzupełniona o dodatki w modnych, pastelowych barwach z pewnością sprawdzi się na eleganckim, letnim bankiecie.

co_oplaca_sie_kupic_na_koniec_sezonu_zimowego_mala_czarnaSukienka SU >> Sukienka Potis & Verso >> Sukienka Bialcon >> Sukienka Click >> Sukienka De Facto >>

Krata

Kojarzona głównie z jesienią krata pojawiała się także w wiosennych kolekcjach. Wciąż aktualne są też niektóre z jesiennych trendów kolorystycznych. Nie bądź zatem zaskoczona jeśli okaże się, że elementy nowych, wiosennych kolekcji niewiele różnią się od tych, które były dostępne w sklepach jesienią. Doskonałym przykładem takich ubrań są spódnice i cygaretki w brązową kratę z oferty Bialcon. Mogą z powodzeniem posłużyć za element wiosennej stylizacji, a ich cena jest znacznie atrakcyjniejsza, niż kilka miesięcy temu.

co_oplaca_sie_kupic_na_koniec_sezonu_zimowego_krataBluzka Tova >> Spódnica Metafora >> Spódnica Potis & Verso >> Sukienka Metafora >> Spodnie Bialcon >

Czy udało Wam się upolować coś zjawiskowego podczas posezonowych wyprzedaży? Jeśli tak koniecznie podzielcie się z nami swoimi radami. Może dzięki Wam uda nam się trafić na równie atrakcyjną okazję.  

Zostaw komentarz