Ubrania z duszą – L’Ame de Femme

przez Balladine

lame_de_femme_

Wiosenna kolekcja L’Ame de Femme w Balladine

Prawdziwa elegancja jest wewnątrz każdej kobiety – w jej duszy – w takich słowach twórcy marki L’Ame de Femme tłumaczyli powstanie swojej marki, która z francuskiego oznacza po prostu duszę kobiety. Począwszy od 2014 roku firma wprowadza na rynek dwie sezonowe kolekcje, adresowane do nowoczesnych, pewnych siebie kobiet, które choć stale śledzą aktualne trendy podczas komponowania garderoby kierują się głównie własnym stylem. Kolekcja wiosna-lato 2016 została zbudowana według pięciu tematów przewodnich:

•    NAUTICAL STYLE – to linia bazująca na trzech barwach: czerwieni, bieli i granacie,
•    MOCHA LATTE  – łączy granat z różnymi odcieniami beżu,
•    LACE FRESH FLOWERS – to ubrania zdobione kwiatowymi wzorami w nasyconych barwach,
•    RAINBOW DREMS – czerpie z modnego w tym sezonie połączenia pastelowych odcieni różu i błękitu,
•    BLACK & WHITE – paleta barwna tej linii ograniczona jest do dwóch barw: bieli i czerni. W tym wypadku projektanci skoncentrowali się na niepowtarzalnych fakturach i oryginalnych wzorach.

lame_de_femme_2

Kampania L’Ame de Femme wiosna-lato 2016

Wiosenna kampania marki została zrealizowana w miejskiej przestrzeni. Za scenerię do zdjęć posłużyły parkowe alejki, elegancka architektura (zarówno ta zabytkowa, jak i nieco bardziej współczesna) oraz rabaty kolorowych kwiatów. Zdjęcia są zakomponowane, tak by wydobyć największe atuty z wybranych do sesji modeli i co najważniejsze wywołują niepohamowaną tęsknotę za latem! Pocieszamy się tym, że do końca zimy jest już bliżej niż dalej. Za kilka miesięcy wzorem modelki L’Ame de Femme z pewnością wybierzemy się na spacer do parku. Przy okazji spaceru zrobimy może kilka zdjęć? Najlepiej w zestawie złożonym z granatowej koszuli i beżowych spodni. To nasz absolutny faworyt. Być może miał na to wpływ nasz ostatni artykuł poświęcony stylowi preppy? Wspomniany zestaw z powodzeniem mógłby posłużyć za jego ilustrację. Na nieco bardziej oficjalne okoliczności np. rodzinną uroczystość świetnie nada się sukienka w czarno-białe kwiaty. Podoba nam się pomysłowe połączenie monochromatycznego kwiatowego wzoru i modnych przeźroczystości. Jak widać pomysłów na wykorzystanie elementów z kolekcji nam nie brakuje. Czekamy jedynie na pierwsze pąki na drzewach i nieco bardziej sprzyjające temperatury.

Który z zestawów najbardziej przypadł Wam do gustu? Czy podobnie, jak my odliczacie już dni do lata?

PS. Wybrane elementy z kolekcji L’Ame de Femme, widocznej na zdjęciach i na nagraniu z pokazu lada dzień pojawią się w ofercie Balladine.

Zostaw komentarz