Czarno-białe printy

przez Balladine

Wzory na topie

W tym sezonie nie stawiamy na jeden konkretny wzór. Na topie są desenie geometryczne – marynarskie pasy, kratki, pepitka, romby, groszki i fantazyjne symetryczne motywy. Obok nich projektanci proponują romantyczne i nowoczesne wzory kwiatowe oraz seksowne zwierzęce printy. Modne są także wariacje, w których wzory geometryczne splatają się z różnego typu grafikami.

Nie bój się odważnych zestawień

Czarno-białe printy można nosić w klasycznym wydaniu – wyłącznie w zestawieniu z czernią i bielą. Jeśli jednak chcesz zabłysnąć, koniecznie postaw na szalone i bardzo modne w tym sezonie połączenie klasyki ze zdecydowanym kolorem: fioletem, limonką, pomarańczą lub zielenią. Kompletując biznesową stylizację, białą bluzkę w czarne groszki możesz połączyć na przykład z rozkloszowaną amarantową spódnicą. Będziesz wyglądała modnie i szykownie. Z pewnością też nikt obok takiego zestawienia nie przejdzie obojętnie!

Inne_00101. Sukienka De Facto >> 02. Żakiet Bialcon >> 03. Spodnie De Facto >> 04. Sukienka Cocoon >>

Czaro-białe wzory w ofercie Balladine

W wiosennych kolekcjach w sklepach Balladine znajdziecie wiele nowości, na które naprawdę warto zwrócić uwagę. Jedną z nich jest czarno-biała oferta Duet Woman – spódnice i bluzki w klasyczną, dużą pepitkę, które wyglądają bardzo elegancko i doskonale nadają się do pracy. Ciekawe wieczorowe propozycje znalazły się natomiast w ofercie Click, której projektanci przygotowali linię bluzek w abstrakcyjne geometryczne wzory, które przyciągają uwagę intrygującym krojem.

Zostaw komentarz