Modne żakiety 2015

przez Balladine

Postaw na wzór

W jakim deseniu w tym sezonie nosimy modne żakiety? W 2015 roku na topie są przede wszystkim wzorzyste materiały – duże kwiaty z lat 70., wzory geometryczne, ludowe hafty, groszki i krata w stylu lat 40., a nawet motywy zwierzęce. Nie oznacza to jednak, że powinnaś zupełnie zrezygnować z gładkich marynarek. Modne żakiety 2015, które doskonale nadają się do poważnej i stonowanej biznesowej stylizacji, to także te w delikatnych pastelowych barwach – np. różach, błękitach i mięcie.

Zakiety_00101. Żakiet Bialcon >> 02. Torebka Farbotka >> 03. Spódnica Ankar >> 04. Żakiet Bialcon >> 05. Kopertówka Balladine >> 06. Spódnica Bialcon >>

Wybierz swój fason

Modne żakiety 2015 to ubrania w stylu Chanel, luźne marynarki bez zapięcia oraz te o uniwersalnym kroju. Jak je nosić? Na klasyczny fason powinny postawić panie o budowie w kształcie klepsydry – taki żakiet uwydatni biust i podkreśli talię. U kobiet o sylwetce gruszki sprawdzą się krótkie żakiety, które optycznie zrównoważą proporcje ciała. Natomiast panie o figurze jabłka bez obaw mogą postawić na proste, geometryczne, pudełkowe marynarki.

Zakiety_00201. Żakiet GaPa Fashion >> 02. Żakiet Tova >> 03. Żakiet GaPa Fashion >> 04. Żakiet Metafora >> 05. Żakiet Kumi >>

Z kołnierzem lub bez

W tym sezonie panuje całkowita dowolność dotycząca wykończenia żakietu. Nosimy zarówno proste formy pozbawione kołnierza, jak i sprawdzone fasony z klasycznym wykończeniem. Nowością, która pojawiła się w tym roku, są długie, zwężające się ku dołowi kołnierze szalowe. Modnych żakietów 2015 szukaj w kolekcjach: Metafora, Click, Bialcon, Kortas i Kumi.

Zostaw komentarz