Final Sale sezonu jesień/zima 2017-18

przez Balladine

Stare musi zrobić miejsce nowemu. Ta zasada tyczy się także mody. Kolekcje na sezon wiosna/lato 2018 można już oglądać wśród nowości Balladine.com, ale my zwracamy uwagę na Final Sale. To ostatnia wielka promocja na wyprzedażowe produkty jesień/zima 2017-18.

Tydzień Final Sale wypełniają dwie promocje z rabatem (15% do wyprzedaży 10 marek, 30% do wyprzedaży Bialcon/Rabarbar) oraz wysokie zniżki na wybrane produkty.

15% do wyprzedaży 10 marek

Sztandarową promocją Final Sale jest akcja z Extra Rabatem do wyprzedaży wybranych marek. Dzięki niej do 25.02.2018 roku przecenione produkty aż 10 polskich firm odzieżowych można kupić o dodatkowe 15% taniej. W akcji biorą udział marki: Duet Woman, De Facto, Ennywear, Jelonek, Kumi, Muso, Metafora, Lara Fabio, Tova oraz Studio Mody PDB. Z wyprzedażowych ofert warto wybierać rzeczy, które sprawdzą się także wiosną. Styliści Balladine proponują kwiecistą bluzkę Duet Woman, czerwoną sukienkę Kumi oraz żółtą bluzkę marki Jelonek. Każda z tych rzeczy jest przeceniona, ale można ją kupić o dodatkowe 15% taniej z kodem: final15p. Wszystkie produkty objęte tą promocją znajdziesz, klikając << TUTAJ >>.

2018_02_22_final_sale_sezonu_jesien_zima_2017_01Bluzka Duet Woman >> Sukienka Kumi >> Bluzka Jelonek >>

30% do wyprzedaży Bialcon i Rabarbar

Final Sale w Balladine.com to także 30% dodatkowego rabatu do wyprzedaży marek Bialcon i Rabarbar. W promocji jest niemal 550 ubrań. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy w koszyku wpisać kod: sale30br. Styliści Balladine.com sugerują, by dać szansę mocnej czerwieni oraz groszkom. Zarówno ognisty kolor jak i kolisty wzór są jednymi z najmocniejszych trendów sezonu wiosna/lato 2018. I o ile pikowana kurtka być może przyda się tylko wczesną wiosną i późnym latem, o tyle czerwona sukienka czy ołówkowa spódnica w grochy będą mile widziane przez cały nadchodzący sezon. Wszystkie produkty objęte tą promocją znajdziesz, klikając << TUTAJ >>.

2018_02_22_final_sale_sezonu_jesien_zima_2017_02Sukienka Rabarbar >> Spódnica Bialcon >> Kurtka Bialcon >>

Zniżki -70% na wyprzedaży Balladine

Oprócz specjalnych akcji rabatowych Final Sale, tańsze zakupy można zrobić także dzięki wysokim zniżkom. Przecenione o 70% ubrania znajdziecie m.in. na wyprzedaży kolekcji marki Click, Far Far Fashion czy Anataka. Tak wysoko przecenionych rzeczy w sklepie Balladine.com jest niemal 100. Styliści Balladine wyłowili wieczorową, półprzezroczystą bluzkę z połyskującą nitką, minimalistyczną sukienkę oraz cieniowany sweterek. Łączy je chłodna tonacja bazująca na błękitach i granatach. Taka kolorystyka jest uniwersalna – będzie modna bez względu na sezon. Wszystkie produkty przecenione o min. 70% znajdziesz, klikając << TUTAJ >>.

2018_02_22_final_sale_sezonu_jesien_zima_2017_03Bluzka Far Far Fashion >> Sukienka Click >> Sweter Anataka >>

Pamiętaj akcje rabatowe kończą się 25 i 28 lutego 2018 roku. Natomiast cała wyprzedaż Balladine, czyli niemal 3000 produktów polskich marek, zawsze jest pod tym samym adresem: www.balladine.com/wyprzedaz.

Zostaw komentarz