Złote Globy 2016 rozdane! – stylizacje z czerwonego dywanu

przez Balladine

Największe zaskoczenie – Lady Gaga

To już kolejny dowód na to, że Lady Gaga żegna się ze swoim awangardowym wizerunkiem. Jej welurowa, czarna suknia to  stylizacja na miarę gwiazd złotego wieku Hollywood.

gala_rozdania_zlotych_globow_2

Najgorsza stylizacja – Jane Fonda

Styl Jane Fondy jest wzorem dla naśladowania dla wielu dojrzałych kobiet. Wczorajszej stylizacji radzimy jednak nie kopiować. Mimo tego, że falbany sukni zlokalizowane są jedynie w jej górnej partii zniekształcają sylwetkę i skupiają na sobie całą uwagę.

gala_rozdania_zlotych_globow

Najchętniej wybierany dodatek – peleryna/tren

Obowiązkowy atrybut każdego super bohatera trafił na salony. Krótka peleryna zdobiła zjawiskową suknię Jennifer Lopez oraz  znacznie mroczniejszą stylizację Emilii Clarke. Suknie wielu pan uzupełniał też efektowny tren.

gala_rozdania_zlotych_globow_3

Najczęściej spotykany kolor – pudrowy róż

Czyżby wybór Pantone już dawał o sobie znać? Na subtelne, jasno różowe stylizacje zdecydowały się: Amber Heard, Katy Perry i Cate Blanchett. Naszą absolutną faworytką jest jednak Leslie Mann.

gala_rozdania_zlotych_globow_4

Najciekawszy projekt  – Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence po raz kolejny udowodniła, że potrafi nie tylko grać, ale i świetnie się ubrać. Kolejną nagrodę (za rolę komediową w filmie „Joy”) odbierała w zmysłowej, czerwonej sukni z optycznie wyszczuplającymi sylwetkę wycięciami i nakładaną górą.

gala_rozdania_zlotych_globow_5

Najjaśniejsza gwiazda na czerwonym dywanie – Kate Bosworth

Kate Bosworth zachwycała w kreacji ozdobionej czerwonymi cekinami i połyskującymi koralikami. Dzięki połączeniu ich z bardzo prostym krojem sukni, projekt zamiast przytłaczać pozwolił rozbłysnąć jej delikatnej urodzie. Na cekiny zdecydowała się też Julianne Moore. Czy Wam też wydaje się, że w takim wydaniu aktorka doskonale wpisałaby się w najnowszy polski filmowy hit? Mowa oczywiście o „Córkach dancingu”.

gala_rozdania_zlotych_globow_6Jakimi przymiotnikami Wy określilibyście powyższe stylizacje? Kto zachwycał, a kto powinien zastanowić się nad zmianą stylisty?

źródło zdjęć: vogue.co.uk

Zostaw komentarz