GaPa Fashion – medal za jakość i niepowtarzalne wzornictwo

przez Balladine

Szeroki wachlarz możliwości

Marka działa na polskim rynku już od lat 80-tych, ale swoją ogromną popularność zawdzięcza wejściu na rynek internetowy. Oferta marki kierowana jest do kobiet w różnym wieku. W zależności od gustu i upodobań powinna coś tu znaleźć dla siebie zarówno mama, jak i córka. Dużym atutem GaPa fashion jest także szeroka rozmiarówka.

Gapa_Fashion_0201. Sukienka GaPa Fshion >> 02. Żakiet GaPa Fshion >> 03. Sukienka GaPa Fshion >>

Balans pomiędzy trendami a klasyką

GaPa Fashion preferuje raczej bezpieczne, klasyczne rozwiązania, ale my cenimy ich także za subtelne przemycanie do kolekcji nowinek ze światowych wybiegów. Przyjrzyjcie się bluzce i sukience, których wewnętrzna warstwa wykonana jest z ażurowej wycinanki. To nasze ulubione modele z ich ostatniej kolekcji. Nie dość, że nawiązują do jednego z najgorętszych trendów sezonu (wycinanki wykorzystał np. Oscar de la Renta) to uszyto je z materiału w delikatnym, pastelowym odcieniu niebieskiego. Efekt końcowy pozytywnie nas zaskoczył.

Gapa_Fashion01. Sukienka GaPa Fashion >> 02. Bluzka GaPa Fashion >>

Pastele to jedna z dominujących cech kolekcji. Oprócz błękitu znajdziecie w niej subtelny, pudrowy róż i wiosenną pistację. Z tendencją tą konkurują nasycone, żywe barwy. Projektanci mają widoczną słabość do kobaltu, w tym sezonie pojawia się też malinowa czerwień i limonka.

Gapa_Fashion_02301. Sukienka GaPa Fashion >> 02. Sukienka GaPa Fashion >> 03. Sukienka GaPa Fashion >>

 

 

Zostaw komentarz