SU – sztuka prostoty

przez Balladine

Ponadczasowa klasa i styl

To ty nosisz sukienkę, a nie odwrotnie. Moda ma Ci pomagać w kreowaniu własnego „ja”, ale w żadnym wypadku nie powinna go zdominować. Właśnie takie są ubrania marki SU. Uwaga projektantów skupiona jest nie na poszukiwaniu wyjątkowych wzorów, ale na tym, aby zapewnić Ci ponadczasowy, klasyczny produkt.
Zwróć uwagę na ostatni lookbook marki. Znajdujące się za modelką dzieła sztuki wyraźnie mówią o tym do kogo skierowana jest kolekcja. Idealna klientka marki SU jest nowoczesną, obdarzoną dobrym gustem kobietą, która ma własny styl do którego przemyca czasem kilka nowinek z wybiegów. Pamiętają jednak o tym by zawsze pozostawać sobą.

SU01. Sukienka SU >> 02. Sukienka SU >> 03. Sukienka SU >> 04. Sukienka SU >> 05. Sukienka SU >>

Prosty krój i kolor

W najnowszej kolekcji dominują charakterystyczne dla marki kroje oversize. Projektanci zupełnie zrezygnowali ze wzorów koncentrując się na kroju i dokładnym dopracowaniu poszczególnych elementów. Niekiedy pozwalają sobie jednak na odrobinę szaleństwa. Miłośniczki nasyconych barw powinny być zachwycone sukienkami w odcieniach kobaltu, limonki i fuksji. Czasami pojawiają się też barwne desenie, ponadczasowe paski i delikatne wzory.

SU_201. Bluzka SU >> 02. Sukienka SU >> 03. Bluzka SU >> 04. Bluzka SU >> 05. Sukienka SU >>

Zostaw komentarz