Gdzie jechać i co zabrać na zimowy urlop

przez Balladine

Urlop w górach

Zimą góry to najbardziej oczywisty kierunek. Kurtka przeznaczona do szusowania na stoku lub kręcenia piruetów na lodowisku nie powinna być zbyt ciepła. Bardzo sprytnym rozwiązaniem są kurtki składające się z kilku warstw. Znaleźliśmy taki model w ofercie marki Vito Vergelis. Zawsze można też się zastanowić nad ciepłą kamizelką. Granatowy model ze ściągaczem i kapturem to zimowa propozycja od Patrizi Aryton.

urlop_zimowy_2Kurtka Vito Vergelis >> Kamizelka Patriza Aryton >>

Urlop w jednej z europejskich metropolii

Zimą ceny hoteli w dużych miastach są znacznie niższe niż w sezonie letnim. To doskonała okazja do odwiedzenia zupełnie nowego miejsca. Jak ubrać się na zimowy spacer po Berlinie lub londyńskim Oxford Street? W tym wypadku nie musisz się ograniczać wyłącznie do kurtek. Równie wygodny może okazać się ciepły płaszcz. W awangardową atmosferę Berlina doskonale wpisze się płaszcz z motywem liter z ostatniej kolekcji marki TOK, a konserwatywnym Brytyjczykom na pewno spodoba się trencz w zieloną kratę.

urlop_zimowy_3Płaszcz TOK Collection >> Trencz Bialcon >>

Urlop nad morzem

Zimą nad morzem jest najwięcej jodu. To tylko jeden z wielu powodów, dla których warto tam pojechać właśnie teraz. Urlop można wówczas potraktować, jako rodzaj spa. Odpoczywamy od miejskiego zgiełku, cieszymy się szumem morskich fal, a wieczorami korzystamy z dobrodziejstw hotelowej łaźni parowej. Jeśli zdecydujesz się na taki wypoczynek koniecznie spakuj do walizki wełniany, ciepły sweter. Przyda się podczas klimatycznych wieczorów przy kominku.
Z wyprzedażowej oferty swetrów w Balladine warto jednak skorzystać nawet wtedy, gdy na kolejny urlop trzeba będzie czekać aż do lata.

urlop_zimowySweter Patrizia Aryton >> Sweter Tova >> Sweter Vivitt >> Golf Click >> Sweter TOK Collection >>

Zostaw komentarz