Stylista Balladine o odważnych kreacjach na studniówkę

przez Balladine

Fashionistki

W dzisiejszych czasach dziewczyny coraz częściej decydują się na sukienki wzorowane na modzie haute couture – mówi nasz stylista Jarek Łęski. Jego zdaniem to jeden z najszybciej rozwijających się studniówkowych trendów. Dziewczyny widzą, jak wyglądają gwiazdy na czerwonym dywanie i marzą o równie osobliwych sukienkach. Mało którą maturzystkę stać jednak na sukienkę od Valentino lub innych uznanych domów mody. Równie cenną, co dolary walutą okazuje się być kreatywność. Zafascynowane modą dziewczyny szukają wymyślnych modeli sukienek z odważnymi cięciami, albo realizują swoją fantazję u poleconej krawcowej. Efekty często przerastają oczekiwania!

Tradycjonalistki

Ciągłym powodzeniem cieszą się klasyczne modele sukienek w odważnych kolorach. W tym sezonie prym wiodą nasycone odcienie niebieskiego. To alternatywa dla zwykłej, małej czarnej – mówi nasz stylista. Jako przykład prezentuje nam rozkloszowany, kobaltowy model z szyfonową podszewką, uzupełniony o klasyczne dodatki w postaci bransoletek i naszyjnika z pereł.

Stylista_Balladine_o_odwaznych_kreacjach_na_studniowke_2Sukienka Modesta >> Sukienka De Facto >> Sukienka GaPa Fashion >> Sukienka Vito Vergelis >> Sukienka Semper >>

Minimalistki

Czarna sukienka to nieśmiertelny model, który nigdy nie da się wyprzeć sezonowym trendom. Mimo powszechnego zainteresowania, jak to określił nasz stylista charakternymi sukienkami ciągle znajdują się osoby zainteresowane prostą, małą czarną. Najczęściej są to dziewczyny, które na co dzień również preferują prosty, minimalistyczny styl.

Stylista_Balladine_o_odwaznych_kreacjach_na_studniowkeSukienka SU >> Sukienka Potis & Verso >> Sukienka Modesta >> Sukienka Click >> Sukienka SU >>

Rada Stylisty Balladine

Podczas poszukiwań sukienki na studniówkę, lub jakąkolwiek inną okazję pamiętaj, aby wymarzona kreacja była dostosowana do Twojej sylwetki. Sukienka nie powinna zbytnio dominować, ani zniekształcać Twojej figury. Miej też na uwadze, że studniówka to bal, a nie dyskoteka. Zbyt krótkie sukienki są w takiej sytuacji nie na miejscu.

Dajcie znać co myślicie o  radach naszego stylisty. Chciałybyście, żebyśmy częściej publikowali podobne filmy?

Zostaw komentarz