Idealna sukienka na Andrzejki – propozycje stylisty

przez Balladine

Tradycyjnie Andrzejki są wieczorem, podczas którego spotykały się jedynie kobiety, dlatego warto właśnie ową kobiecość zaakcentować szczególnie. W tym celu najlepiej sprawdzi się sukienka – atrybut kobiecości. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wieczór Andrzejkowy obchodzony jest na różne sposoby, dlatego wśród moich propozycji znalazły się zarówno sukienki codzienne, jak i koktajlowe.

idealna_sukienka_na_andrzejki_emoi

Sukienka Emoi kolorystyka tego modelu doskonale odpowiada specyficznemu klimatowi pełnego magii i wróżb wieczoru. Jest przy tym bardzo modna. Jesienią znacznie bardziej niż całe, metaliczne elementy pożądane są błyszczące akcenty.

idealna_sukienka_na_andrzejki_bialcon

Sukienka Bialcon – Podstawowe zalety tej sukienki to mieniący się blaskiem materiał i opadający na ramiona, szeroki kołnierz. Powinna zwrócić uwagę zwłaszcza tych Pań, które mogą pochwalić się nienaganną sylwetką.

idealna_sukienka_na_andrzejki_tova

Sukienka Tova – ten elegancki, nie opinający sylwetki model sprawdzi się także w wielu innych okolicznościach. Wieczorowego charakteru dodaje umieszczona pod szyją aplikacja.

idealna_sukienka_na_andrzejki_vito_vergelis

Sukienka Vito Vergelis – Zimą i jesienią nie musisz ograniczać się wyłącznie do ciemnych barw, zwłaszcza wtedy gdy czeka Cię wyjątkowy wieczór. Wiązana w pasie, czerwona sukienka od Vito Vergelis z pewności zwróci na Ciebie wiele zazdrosnych (kobiecych) i zalotnych (męskich) spojrzeń.

idealna_sukienka_na_andrzejki_gapa_fashion

Sukienka GaPa Fashion – to propozycja raczej na skromną domówkę niż szaloną imprezę w klubie, ale taka okazja też zobowiązuje do włożenia czegoś innego niż zwykle. Ubrana w bordową sukienkę od GaPa Fashion z pewnością przyciągniesz wyłącznie te dobre przepowiednie. Tylko uważaj, aby nie poplamić jej woskiem!

Zostaw komentarz