Jak wygląda córka Milli Jovovich?

przez Balladine

2016_10_28_jak_wyglada_corka_mili_jovovich_02

Niewiele córek słynnych modelek robi kariery na miarę swoich matek, ale znamy już kilka wyjątków. Mocne wejście do świata modelingu miała już Lily-Rose Depp – córka Vanessy Paradis oraz aktora Johnny’ego Deppa. Zadebiutowała w kwietniu 2015 roku w sesji dla australijskiego magazynu „Oyster” (miała wtedy 16 lat). Dziś jest twarzą nowego zapachu Chanel No.5 L’Eau. Karierę rozpoczęła też 14-letnia Kaia Gerber – córka top modelki Cindy Crawford. Wystąpiła w sesji okładkowej dla magazynu „Pop”. Ma też za sobą debiut aktorski w filmie „Sister Cities”. Pierwsze kroki w showbiznesie zaczyna stawiać też Ever Gabo Jovovich-Anderson – córka Milli Jovovich.

Urodzona, by zostać gwiazdą

Millę Jovovich kojarzy każdy miłośnik nie tylko sztuki modelingu, ale i kina. Zadebiutowała w filmie „Spotkanie dwóch księżyców”, ale głośniej zrobiło się o niej dopiero przy okazji „Powrotu do błękitnej laguny”. „Piąty element” Luca Bessona pozwolił jej wdrapać się do panteonu gwiazd Hollywood. Zagrała główne role w filmach „Joanna d’Arc” oraz „Resident Evil”. Wcześniej zdobywała sławę jako modelka – już jako jedenastolatka zarabiała 3500 dolarów dziennie. Jest pół Serbką, pół Ukrainką. Jej matka – była radziecka aktorka (w Kalifornii pracowała jako sprzątaczka) – już od dziecka szykowała córkę do wielkiej kariery. Wysłała do szkoły aktorskiej i baletowej, chodziła z nią na castingi i zapisała do agencji modelek. Milla nie miała wyboru, a być może było to dla niej oczywiste – musiała odnieść sukces.

2016_10_28_jak_wyglada_corka_mili_jovovich_01źródło zdjęć: fashiongonerogue.com

Wspólna sesja Milli i Ever Gabo

Milla karierę zaczęła w wieku 9 lat. Tyle samo ma teraz jej córka – Ever Gabo, którą gwiazda umiejętnie wprowadza do świata mody. Pierwsza poważna, duża sesja obu modelek ukazała się właśnie w jesienno-zimowym numerze „Vs. Magazine”. Inspiracją były lata 30. XX wieku i imigracja z czasów wielkiego kryzysu gospodarczego. Fotografka Ellen Von Unwerth przyjęła estetykę pierwszych czarno-białych filmów, dzięki temu zdjęcia wyglądają wprost magicznie. Milla i Ever Gabo prezentują ubrania topowych domów mody, m.in. Prady, Chanel czy Alberty Ferretti. Do sesji wystylizowała je Vibe Dabelsteen. Jest się czym inspirować!

Zostaw komentarz