Marka 10 Decoart

przez Balladine

10 DECOART to pełna życia i barw biżuteria.

Jej matką jest Anna Pałubicka – projektantka, malarka i podróżniczka. Cuda, które tworzy, są pełne ekspresji, kolorów i pozytywnej energii. Projektując biżuterie, kreuje bajkowy świat blasku, błysku i ekspresji.

Kolekcje marki skierowane są dla kobiet kochających eksperymentować ze swoim stylem, zachwyconych inspiracjami płynącymi z bogactwa natury, bawiących się modą i sztuką.  Biżuteria 10 DEKOART to wysoka jakość wykonania, która powstaje w oparciu o galwanizowany mosiądz, srebro, kryształy Swarovskiego i kamienie półszlachetne.

Biżuteria jest unikatowa, często mocno etniczna w stylu, nasycona. Kolczyki, naszyjniki czy bransoletki tworzą historie  – opowieści jak z 1001 nocy – magiczne i pociągające. Jedwab, perły, minerały – to wszystko zestawione ze sobą sprawia, ze biżuteria prezentuje się niczym klejnoty bizantyjskiej czy dalekowschodniej księżniczki.

W ofercie marki można znaleźć niezwykle eleganckie kolczyki o klasycznej, a zarazem oryginalnej formie. Ponadto naszyjniki, które dopełnione są kryształami Swarovskiego, dzięki czemu są eleganckie i nadają się zarówno do pracy, jak i na wieczorne wyjście.

10_decoart 

Zostaw komentarz