Koszule w kwiaty

przez Balladine

Moda na kobiece desenie

Modne motywy tego lata to fantazyjne kwiatowe wzory w wyrazistych kolorach. Mogą być to desenie, w których kwiaty utrzymane są w jednej tonacji, a także szalone, barwne kompozycje. Pożądane są przede wszystkim duże, nieco rozmyte printy.

Koszule_w_kwiaty_201. Koszula Tova >> 02. Koszula Duet Woman >> 03. Koszula Duet Woman >> 04. Koszula Duet Woman >>

Czy powinnaś nosić koszule w kwiaty?

Koszula w kwiaty, w zależności od kroju, będzie pasowała do każdej sylwetki. Drobne panie o niewielkim biuście powinny pamiętać o tym, że ich największym sprzymierzeńcem jest dekolt w serek, co za tym idzie nigdy nie powinnyście dopinać koszul pod samą szyję. Najlepiej pozostawić kilka guzików rozpiętych tworząc przy tym wspomniany dekolt w kształcie litery V. Natomiast kobiety o obfitych piersiach oraz te o krąglejszych kształtach najlepiej będą wyglądały w luźnych, zwiewnych fasonach.

Koszule_w_kwiaty01. Koszula Duet Woman >> 02. Koszula Duet Woman >> 03. Koszula Duet Woman >> 04. Koszula Duet Woman >>

Propozycje stylizacji z koszulą w kwiaty

Koszulę w kwiaty możesz wykorzystać w wielu stylizacjach. Modne są zarówno dopasowane, jak i proste modele. Możesz nosić je luźno lub wpuszczone w spodnie. Jeśli chcesz stworzyć elegancką, biznesową stylizację, koszulę w kwiaty zestaw ze spódnicą maksi z podniesionym stanem albo z materiałowymi spodniami o prostych nogawkach. Aby skomponować seksowny letni outfit, połącz koszulę w kwiaty z szortami.
Koszul w kwiaty szukaj także w Balladine. Sprawdź kolekcje: Tova i Duet Woman.

Zostaw komentarz